Ogólnotematyczne

12:00magazyn informacyjny
12:15magazyn rolniczy
12:35program informacyjny
zdjęcie
13:45serial obyczajowy
14:40koncert
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:15magazyn interwencyjny
15:40telenowela
od 11:55serial obyczajowy
12:30teleturniej
13:05serial obyczajowy
od 11:45serial paradokumentalny
12:45serial paradokumentalny
13:45serial paradokumentalny
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
od 11:30serial paradokumentalny
12:30serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial fabularno-dokumentalny
14:15serial fabularno-dokumentalny
od 11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial fantasy
12:00serial kryminalny
13:00serial fabularny
zdjęcie
14:00magazyn policyjny
15:00serial obyczajowy
12:00serial komediowy
13:40program rozrywkowy
14:15serial sensacyjny
15:15serial fantasy
od 11:50magazyn
12:50magazyn informacyjny
13:10serial obyczajowy
13:45serial obyczajowy
14:45film dokumentalny
15:45magazyn informacyjny
15:55telenowela
12:35magazyn kulturalny
12:55film obyczajowy
13:45komedia obyczajowa
14:50film obyczajowy
od 8:15
15:50program rozrywkowy

Filmowe

12:00film obyczajowy
14:15film krótkometrażowy
14:35dramat obyczajowy
12:00serial sensacyjny
13:00serial kryminalny
zdjęcie
14:00serial kryminalny
od 10:55film dokumentalny
12:25dramat obyczajowy
14:10film SF
15:45film dokumentalny
od 11:55film dokumentalny
13:25dramat obyczajowy
15:10film SF
od 10:20film kostiumowy
zdjęcie
12:50film animowany
14:10film przygodowy
12:00magazyn informacyjny
12:10chochliki telewizyjne
12:20dramat obyczajowy
14:15dramat obyczajowy
12:00serial kryminalny
13:00magazyn filmowy
zdjęcie
13:30film obyczajowy
15:10film krótkometrażowy
15:40film krótkometrażowy
od 11:00film SF
13:35film familijny
od 10:20film przygodowy
12:10film animowany
13:35magazyn filmowy
14:05dramat kryminalny
od 11:20dramat SF
13:55serial komediowy
14:15serial komediowy
14:40film fantasy
od 11:55serial biograficzny
12:45serial obyczajowy
13:30komediodramat
od 10:55film sensacyjny
12:55program rozrywkowy
13:55dramat obyczajowy
zdjęcie
12:45komedia romantyczna
14:50serial obyczajowy
15:45komedia sensacyjna
od 10:25komedia obyczajowa
12:50film animowany
14:35komediodramat
od 10:10film fantasy
12:35komedia sensacyjna

Sportowe

od 10:15Porsche European Open - finał
12:15Porsche European Open - finał
14:55waga lekka: Mikey Garcia - Robert Easter Jr.
od 11:30magazyn sportowy
12:30magazyn sportowy
13:00magazyn sportowy
13:30magazyn sportowy
od 11:45mecz finałowy
14:00mecz: Seattle Sounders FC - New York City FC
15:00magazyn sportowy
od 11:35Millville National
12:40magazyn sportowy
13:15mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń
od 11:30magazyn piłkarski
13:10mecz: FC Viktoria Pilzno - FC Slovan Liberec
15:10mecz: Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
od 11:00mecz: FK Jablonec - AC Sparta Praga
13:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
12:00program informacyjny
12:07mecz: Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
14:00program informacyjny
od 11:45mecz finałowy gry pojedynczej
13:45magazyn piłkarski
14:15magazyn piłkarski
14:45magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!