Program TV

PONIEDZIAŁEK 25.02
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:40magazyn poradnikowy
zdjęcieElif (432)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Polsat
Gliniarze (126)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (792)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2829)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (873)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
Szpital (507)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (408)
13:00serial paradokumentalny
19+ (343)
14:00serial paradokumentalny
Szkoła (643)
15:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 8:00
Wytańczyć marzenia (7)
14:55serial obyczajowy
TV 4
Buffy, postrach wampirów 3 (1)
12:00serial przygodowy
Detektywi w akcji (125)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Gliniarz i prokurator (11)
15:00serial kryminalny
TV 6
Miodowe lata: Krzyżacy (82)
12:00serial komediowy
Miodowe lata: Ochroniarze (61)
12:50serial komediowy
Niesamowite rekordy (4)
13:35program rozrywkowy
MacGyver (16)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (35)
15:15serial kryminalny
TVN 7
19+ (26/38)
od 11:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda: Wigilia z córkami (281)
12:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Samarytanka (20/52)
13:20serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (56)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (218)
15:20serial paradokumentalny
TVP Kultura
Personel
13:00film obyczajowy
Księstwo
14:20dramat obyczajowy
TVP Polonia
Racja stanu
12:00program publicystyczny
Wiadomości
12:35magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (1930)
13:10serial obyczajowy
Pomiędzy
15:15reportaż
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (160)
15:55telenowela historyczna
WP
Nowe życie starych domów (1)
12:00program rozrywkowy
Mistrz remontu (11)
14:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Nie ma jak w domu
13:00blok filmów krótkometrażowych
Jeździec znikąd
14:30western
AXN
Detektyw Monk 3 (1/16)
12:05serial kryminalny
Detektyw Monk 3 (2/16)
13:05serial kryminalny
Grimm 2 (15)
14:05serial fantasy
Grimm 2 (16)
15:05serial fantasy
CANAL+
Płytki facet
12:10komedia romantyczna
Aktualności filmowe+
14:00magazyn filmowy
Paryż i dziewczyna
14:25dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Płytki facet
13:10komedia romantyczna
Aktualności filmowe+
15:00magazyn filmowy
Paryż i dziewczyna
15:25dramat obyczajowy
CANAL+ Family
The Place
od 11:20dramat obyczajowy
Synalek
13:05komedia
Nie przegap
14:40magazyn informacyjny
Łapu-capu
14:50chochliki telewizyjne
Potworna rodzinka
14:55film animowany
CANAL+ Film
Łapu-capu
od 11:55chochliki telewizyjne
A Ghost Story
12:10film fantasy
Granice wytrzymałości
13:40film krótkometrażowy
Antwone Fisher
13:55dramat obyczajowy
Zawierucha w Hollywood
15:50film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Madiba. Życie Nelsona Mandeli (3)
od 10:45serial obyczajowy
Próba niewinności (4)
12:15serial kryminalny
Historie miłosne
13:05film obyczajowy
Mrówka wychodzi za mąż
14:30film krótkometrażowy
"Nielegalni" - making of serialu
14:50film dokumentalny
Próba niewinności (1)
15:15serial kryminalny
CBS Europa
Życie domowe
od 11:50film familijny
Poczta serc
13:35film obyczajowy
Robinson Crusoe
15:20dramat przygodowy
HBO
Narzeczony mimo woli
12:50komedia romantyczna
Bękarty
14:35komedia przygodowa
HBO 2
Geostorm
od 10:45film SF
Famous in Love 2 (10)
12:35serial obyczajowy
Kłamstwa na sprzedaż (9/12)
13:20serial komediowy
HBO 3
Gra o tron (9/10)
od 11:35serial fantasy
Gra o tron (10-ost.)
12:30serial fantasy
zdjęcieTestament mamy
13:25dramat obyczajowy
Nostalgia
15:10dramat obyczajowy
Kino Polska
Belcanto
od 10:40komediodramat
Wiedźmin: Jaskier (11)
13:15serial fantasy
Jowita
14:25dramat psychologiczny
Kino TV
Poirot: Śmierć na Nilu (4)
od 10:50serial kryminalny
Delikatność
13:00komedia romantyczna
Pokonać lęk
15:15dramat obyczajowy
TNT
Wzgórze nadziei
od 10:05melodramat
Starcie tytanów
13:10film fantasy
Gniew tytanów
15:20film przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 11:15mecz: Manchester United FC - Liverpool FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:20mecz: CD Leganes - Valencia CF
Piłka z góry
15:25magazyn piłkarski
nSport+
1 na 1 Extra: Marcin Gortat
od 11:40magazyn sportowy
Piłka z góry
12:25magazyn piłkarski
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
13:30mecz fazy grupowej: Montpellier HB - Barca Lassa
Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:15mecz: Sevilla FC - FC Barcelona
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
od 11:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
13:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:00mecz: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
13:10mecz: PSV Eindhoven - Feyenoord
Magazyn snowboardowy
15:20magazyn sportowy
Polsat Sport News
Sporty walki: KSW 37: Circus of Pain
12:00waga ciężka: Karol Bedorf - Fernando Rodrigues Jr.

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!