Program TV

CZWARTEK 22.11
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
zdjęcieElif (371)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Leśniczówka (58)
15:35telenowela
TVP 2
Barwy szczęścia (1946)
od 11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (56)
12:30teleturniej
Cena miłości (83/114)
13:15serial obyczajowy
Postaw na milion
14:10teleturniej
Na dobre i na złe (721)
15:05serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze (63)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (729)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2766)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (655)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
Szpital (867)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (630)
13:00serial paradokumentalny
19+ (331)
14:00serial paradokumentalny
Szkoła (631)
15:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 8:15
Remont na 5
15:00program rozrywkowy
TV 4
Detektywi w akcji (37)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (38)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (487)
15:00serial obyczajowy
TV 6
Sekrety sąsiadów (58)
13:45serial obyczajowy
MacGyver (58)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (58)
15:15serial kryminalny
TVN 7
Ukryta prawda: Obsesja (216)
od 11:55serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Szeryf (168)
12:55serial fabularno-dokumentalny
Szpital (449)
14:55serial paradokumentalny
Dr House 8 (11/23)
15:55serial obyczajowy
TVP Polonia
Wiadomości
12:35magazyn informacyjny
Wilnoteka
12:50magazyn
Barwy szczęścia (1877)
13:10serial obyczajowy
M jak miłość (1390)
13:45serial obyczajowy
Za marzenia (12/13)
14:40serial obyczajowy
Pod Tatrami
15:30magazyn
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (112)
15:55telenowela historyczna

FILMOWE

ale kino+
Kino Mówi: Wyparcie: Paterson
12:00dramat obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Kwestia zaufania
14:25blok filmów krótkometrażowych
Dom nad morzem
15:35dramat obyczajowy
AXN
Flash 4 (7)
12:05serial akcji
Flash 4 (8)
13:05serial akcji
Castle 7 (10)
14:05serial kryminalny
Castle 7 (11)
15:05serial kryminalny
CANAL+
The Place
od 11:00dramat obyczajowy
Granice wytrzymałości
12:45film krótkometrażowy
Chyba kocham swoją żonę
13:45komedia romantyczna
Korek
15:20film krótkometrażowy
Francuscy tajni agenci
15:45film dokumentalny
CANAL+ 1
zdjęcieThe Place
12:00dramat obyczajowy
Granice wytrzymałości
13:45film krótkometrażowy
Chyba kocham swoją żonę
14:45komedia romantyczna
CANAL+ Family
Dobry rok
od 10:45komediodramat
Mała Wielka Stopa
12:45film animowany
Nie przegap
15:05magazyn informacyjny
Łapu-capu
15:15chochliki telewizyjne
Pomocnik Kupidyna
15:20film familijny
CANAL+ Film
Huragan zmian
12:00melodramat
Zagubiony list do M.
13:35film krótkometrażowy
Z najwyższego szczytu
13:45film przygodowy
Łapu-capu extra
15:20chochliki telewizyjne
Loving
15:50dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Lucyfer 3 (12)
12:00serial kryminalny
Zaczęło się w środę (5)
12:45serial sensacyjny
Zaczęło się w środę (6)
13:40serial sensacyjny
Biała sukienka
14:35film obyczajowy
Otwarcie
15:45film krótkometrażowy
CBS Europa
Labirynt (2-ost.)
od 11:35film przygodowy
Robinson Crusoe
15:25dramat przygodowy
HBO
Lego Batman: Film
12:05film animowany
Spielberg
13:50film dokumentalny
HBO 2
Thor: Ragnarok
od 10:40film przygodowy
The Affair 3 (2/10)
12:50serial obyczajowy
Figurantka 5 (1/10)
13:45serial komediowy
Godzilla
14:15film SF
HBO 3
Deadwood 2 (2/12)
od 11:55serial obyczajowy
The Social Network
14:10dramat biograficzny
Kino Polska
TV okazje
od 11:55
Komedia małżeńska
12:25komedia obyczajowa
Gangsterzy i filantropi
14:30film sensacyjny
Kino TV
Poirot: Pora przypływu (4)
od 10:45serial kryminalny
Długie podanie
12:45dramat biograficzny
Polsat Film
Skubani
14:10film animowany
TNT
Flubber
od 11:00komedia
Marsjanie atakują!
12:50komedia SF
Wall Street
14:55film obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 11:15mecz fazy grupowej: Sir Colussi Sicoma Perugia - Dynamo Moskwa
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
13:45mecz fazy grupowej: VfB Friedrichshafen - ACH Volley Lublana
Eurosport 1
Piłka nożna: MLS
od 11:00rewanżowy mecz 2. rundy fazy play-off
nSport+
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 10:00mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VK Cez Karlovarsko
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
13:00mecz: Rhein-Neckar Löwen - Telekom Veszprem
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
14:30mecz fazy grupowej: Dynamo Moskwa - Fenerbahce SK
TVP Sport
Piłka nożna: Liga Narodów
13:20mecz: Portugalia - Polska
Piłka nożna: Liga Narodów
15:35podsumowanie 5. i 6. kolejki

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!