Program TV

NIEDZIELA 1.09
5:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Klan (3503)
5:35telenowela
Słownik polsko@polski
6:05talk-show prof. Jana Miodka
wojsko-polskie.pl (68)
6:35cykl reportaży
Historia, której nie pamiętam
7:00film dokumentalny
Tydzień
8:00magazyn rolniczy
TVP 2
Koło fortuny (181)
od 4:45teleturniej
Barwy szczęścia (2080)
5:25serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2081)
5:55serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2082)
6:25serial obyczajowy
M jak miłość (1448)
7:00serial obyczajowy
Polsat
Disco Gramy
od 4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
od 4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy
Dzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (242)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Kacze opowieści (18)
7:05serial animowany
Kacze opowieści (19)
7:35serial animowany
Flintstonowie (71)
7:55serial animowany
Flintstonowie (72)
8:35serial animowany
TV 6
Disco Polo Life
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Benny Hill
6:00program rozrywkowy
zdjęcieColumbo: Ślady zbrodni
6:35dramat kryminalny
Galileo (123)
8:35program popularnonaukowy
TV Puls
Dyżur 2 (25)
od 4:55serial dokumentalny
Dyżur 2 (26)
5:35serial dokumentalny
Łowcy skarbów 2 (15)
7:55serial przygodowy
Łowcy skarbów 2 (16)
8:55serial przygodowy
TVN 7
NOC Magii
od 3:40interaktywny program rozrywkowy
Mango
5:20telezakupy
Przyjaciele (1/24)
7:25serial komediowy
Ukryta prawda (409)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (410)
8:55serial paradokumentalny
WP
Historie wielkiej wagi (10)
5:00serial dokumentalny
Manor House (12)
6:00serial historyczny
Mój szczęśliwy słoń
7:00film przygodowy

FILMOWE

ale kino+
Nieulotne
od 3:40film obyczajowy
Rollercoaster
5:20film krótkometrażowy
Druciane oprawki: Sąsiedzi
5:55film krótkometrażowy
Otwarcie
8:00film krótkometrażowy
Bye Bye Germany
8:45dramat kostiumowy
AXN
Castle 8 (16)
od 4:35serial kryminalny
Castle 8 (17)
5:20serial kryminalny
Agenci NCIS 7 (7)
6:10serial sensacyjny
Agenci NCIS 7 (8)
7:05serial sensacyjny
Carter (3)
8:00serial kryminalno-komediowy
Carter (4)
8:50serial kryminalno-komediowy
CANAL+
zdjęciePianista
6:00dramat wojenny
CANAL+ 1
zdjęciePianista
7:00dramat wojenny
CANAL+ Family
Persona non grata
od 3:40dramat obyczajowy
Odprawa
5:35film krótkometrażowy
O co biega?
6:00magazyn sportowy
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Gang Wiewióra 2
6:40film animowany
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Letnia szkoła życia
6:40dramat obyczajowy
Maria Magdalena
8:30dramat historyczny
CANAL+ Seriale
Instynkt (7)
6:00serial kryminalny
Instynkt (8)
6:45serial kryminalny
Instynkt (9)
7:25serial kryminalny
Instynkt (10)
8:05serial kryminalny
Instynkt (11)
8:50serial kryminalny
CBS Europa
Amerykański żigolak
od 3:05dramat obyczajowy
Zdrówko! 2 (17/22)
5:15serial komediowy
Zdrówko! 2 (18/22)
5:45serial komediowy
Za drzwiami Trzeciej Rzeszy (1/2)
6:10dramat historyczny
HBO
Einstein i Eddington
6:00dramat historyczny
Na planie
7:35magazyn filmowy
Speed Racer
8:05film przygodowy
HBO 2
Angry Birds (1/60)
6:00serial animowany
Angry Birds (2/60)
6:10serial animowany
Angry Birds (3/60)
6:20serial animowany
Masza i Niedźwiedź (9-12)
6:35serial animowany
Gęsia skórka 2
7:30komedia
Kino Polska
Casting
od 4:45film krótkometrażowy
Dzieciak
5:10film krótkometrażowy
Mleko
5:40film krótkometrażowy
Śluby panieńskie
6:05komedia kostiumowa
Fan
8:50film dokumentalny
Kino TV
Zmarszczki
5:00film animowany dla dorosłych
W rodzinie
7:45komedia kryminalna
Polsat Film
Stołeczna drogówka (50)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (51)
6:30serial dokumentalny
Przyjaciółki (154)
7:00serial obyczajowy
Szeregowiec Dolot
8:00film animowany
Stopklatka TV
MiłośćKropka.pl: Kioskarz (7)
od 4:45serial paradokumentalny
Magiczne Alpy
6:00etiuda filmowa
Nowa Scena Śmiechu (1)
6:25program rozrywkowy
Scena śmiechu (11)
7:20program rozrywkowy
Komisarz Rex 5: Testament (65)
8:20serial kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
5:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Legia Warszawa
5:35serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
O co biega?
6:15magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
6:45mecz: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
nSport+
Sport News+
7:35magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga+
7:45magazyn ligi polskiej
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
6:00mecz: RKC Waalwijk - PSV Eindhoven
Sport flesz
7:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
7:07mecz: RKC Waalwijk - PSV Eindhoven
Sport flesz
8:00program informacyjny
Magazyn lekkoatletyczny
8:07lekkoatletyka
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Jeździectwo: Mistrzostwa Europy - Luhmühlen 2019
6:05wszechstronny konkurs konia wierzchowego - cross
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
7:05mecz: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!