Program TV

SOBOTA 22.12
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Sto lat polskiego sportu
od 15:50film dokumentalny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
zdjęcieJaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Sport telegram
18:25magazyn sportowy
Postaw na milion
18:35teleturniej
Lajk!
19:35magazyn kulturalny
Polsat
Kabaret na żywo (36)
od 15:50program rozrywkowy
Chłopaki do wzięcia (129)
17:50serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (130)
18:20serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Święta z gwiazdami
19:40reportaż
TVN
zdjęcieOszukane
16:00dramat obyczajowy
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Błąd w obliczeniach
od 15:00film sensacyjny
Czynnik PSI 2 (5)
17:00serial SF
Teoria Miłości Einstein
18:00serial sensacyjny
Crash i Byrnes
19:00film sensacyjny
TV 4
Twoje, moje i nasze
od 15:15komedia
Policjantki i Policjanci (443)
17:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (444)
18:00serial obyczajowy
Galileo (694)
19:00program popularnonaukowy
TV 6
zdjęcieBajkowe Boże Narodzenie
16:00film familijny
Śmierć na talerzu (12)
18:00serial dokumentalny
STOP Drogówka
19:00magazyn policyjny
TV Puls
19. Mazurska Noc Kabaretowa (2)
od 15:10program rozrywkowy
zdjęciePowiedz "tak"
17:55komedia romantyczna
TVN 7
Kung Fu Panda
od 15:00film animowany
Komediowa sobota: Johnny English
19:00komedia sensacyjna
WP
Wariaci za kierownicą 2 (3)
od 15:55serial dokumentalny
Kabaret na żądanie (29)
16:50program rozrywkowy
Mikołaju, ratuj!
17:50film familijny
Mam talent Ameryka (2)
19:55program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Love&Mercy
od 14:25film biograficzny
Mali mężczyźni
16:35dramat obyczajowy
Przebudzeni
18:15dramat obyczajowy
AXN
Bezsenność w Seattle
od 15:40komedia romantyczna
Premiera: Święta Last Minute
17:50komedia przygodowa
CANAL+
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 15:20mecz: RB Lipsk - Werder Brema
Łapu-capu
17:35chochliki telewizyjne
Nowa Tonacja
17:50magazyn muzyczny
Piłka nożna: Liga niemiecka
18:20mecz: Eintracht Frankfurt - FC Bayern Monachium
CANAL+ 1
Za linią wroga
od 14:25film sensacyjny
Nie przegap
16:10magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga niemiecka
16:20mecz: RB Lipsk - Werder Brema
Łapu-capu
18:35chochliki telewizyjne
Nowa Tonacja
18:50magazyn muzyczny
Piłka nożna: Liga niemiecka
19:20mecz: Eintracht Frankfurt - FC Bayern Monachium
CANAL+ Family
Dean
od 15:15komediodramat
Małe zwierzaki i przyjaciele (3)
16:45serial dokumentalny
McImperium
17:35dramat biograficzny
CANAL+ Film
Młodzież bez Boga
od 15:40dramat obyczajowy
Nie przegap
18:00magazyn informacyjny
Sekretne życie pszczół
18:10dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
"Nielegalni" - making of serialu
od 15:50film dokumentalny
Informator (5)
16:15serial sensacyjny
Informator (6)
17:15serial sensacyjny
Ślub po czterdziestce (7)
18:15serial obyczajowy
Ślub po czterdziestce (8)
19:05serial obyczajowy
CBS Europa
Herkules (2-ost.)
od 15:55film przygodowy
Stracone zachody miłości
17:35komedia muzyczna
Żona dla Mikołaja
19:25film familijny
HBO
Moje wakacje z Rudym
od 15:05film familijny
Odlot
16:35film animowany
Wzloty i upadki Normana
18:10dramat obyczajowy
HBO 3
Narzeczony mimo woli
16:25komedia romantyczna
Atak paniki
18:15komedia
Sally4Ever (6)
19:55serial komediowy
Kino Polska
Wyspa złoczyńców
od 14:30film przygodowy
Wesela nie będzie
16:20dramat psychologiczny
Milczenie jest złotem
18:00komedia romantyczna
Kino TV
Przygody Merlina (6)
od 15:30serial fantasy
Ostatni legion
16:35dramat historyczny
Kingsajz
18:45komedia
Stopklatka TV
Burza
16:05dramat katastroficzny
Poirot: Wielka czwórka
18:05film kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 15:10mecz: Korona Kielce - Miedź Legnica
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:40mecz: Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Eurosport 2
Koszykówka mężczyzn: VTB United League
16:00mecz fazy grupowej: Stelmet Zielona Góra - Chimki Moskwa
Koszykówka mężczyzn: VTB United League
17:45mecz fazy grupowej: Stelmet Zielona Góra - Lokomotiw Kubań
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 15:45mecz: Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:40mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
od 15:00mecz: Buducnost VOLI Podgorica - Fenerbahce Stambuł
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!