Program TV

SOBOTA 3.10
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Rolnik szuka żony 7 (3)
od 15:55telenowela dokumentalna
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Polsat
Więzienie (36)
od 15:45serial dokumentalny
Więzienie (37)
16:15serial dokumentalny
Więzienie (38)
16:45serial dokumentalny
Więzienie (39)
17:15serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (133)
17:45serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (134)
18:20serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:30program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
TVN
Top Model (5)
od 14:55reality show
zdjęcieKuchenne rewolucje (9)
17:00program rozrywkowy
36,6°C (5)
18:00program medyczny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
zdjęciePolicjantki i Policjanci (678)
16:00serial obyczajowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (679)
17:00serial obyczajowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (680)
18:00serial obyczajowy
Galileo (830)
19:00program popularnonaukowy
TV 6
Siła modlitwy
od 15:40dramat obyczajowy
Wzór (19)
18:05serial kryminalny
Wzór (20)
19:00serial kryminalny
TVN 7
Minionki
od 15:55film animowany
Tylko mnie kochaj
17:50komedia romantyczna
TVP Polonia
Kulturalni PL
16:00magazyn
Słownik polsko@polski
17:00talk-show prof. Jana Miodka
Dziennik regionów
17:30program informacyjny
M jak miłość (1519)
17:50serial obyczajowy
WP
Tajemnice rodu Jezusa
17:00film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Rzeka życia
od 14:05dramat obyczajowy
Sędzia (10)
16:20serial kryminalny
Sędzia (11)
17:00serial kryminalny
Sędzia (12)
17:45serial kryminalny
Locke
18:35dramat obyczajowy
AXN
Jerry Maguire
od 14:40dramat obyczajowy
The International
17:30dramat sensacyjny
CANAL+ 1
Król: Prolog
od 15:30reportaż
Skanalizowani: Serce do walki
16:15magazyn filmowy
Piłka nożna: Liga niemiecka
16:25mecz: Borussia Dortmund - SC Freiburg
1939-1945: Zakazana miłość
18:35film dokumentalny
CANAL+ Family
Między piekłem a niebem
od 15:50melodramat
Agent Kot
17:50film animowany
Belle
19:30dramat kostiumowy
CANAL+ Film
Le Mans 1955
od 15:55film krótkometrażowy
Zawód: Kobieciarz
16:15komedia
Imprezowi rodzice
18:20komedia
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 15:25mecz: Borussia Dortmund - SC Freiburg
1939-1945: Zakazana miłość
17:35film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Król: Prolog
16:05reportaż
Dzień jak co dzień
16:45film krótkometrażowy
Pisarze. Serial na krótko (3)
17:05serial komediowy
Dzikusy (1)
17:10serial sensacyjny
Dzikusy (2)
18:10serial sensacyjny
Dzikusy (3)
19:05serial sensacyjny
HBO
Angry Birds 2: Film
od 15:30film animowany
Dora i Miasto Złota
17:10film przygodowy
HBO 2
Harry Potter i Komnata Tajemnic
od 15:05film przygodowy
Syndrom DDR
17:45komedia
Rebelia
19:10film SF
HBO 3
Green Book
od 15:55dramat obyczajowy
zdjęcieKompania braci (7)
18:05serial wojenny
Kino TV
Poszukiwacze Bursztynowej Komnaty
od 15:45film przygodowy
zdjęcieMagik z Nowego Jorku
18:00komediodramat
TNT
Rocky
16:05dramat obyczajowy
Rocky 2
18:30dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 14:55mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - PGE FKS Stal Mielec
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25mecz: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 13:101. etap - jazda indywidualna na czas: Monreale - Palermo
Kolarstwo: Giro d'Italia
19:001. etap - jazda indywidualna na czas: Monreale - Palermo
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 14:00mecz półfinałowy fazy play-off: Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów
Żużel: PGE Ekstraliga
16:45rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off: Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: Jastrzębski Węgiel - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 15:00mecz: GKS Tychy - Korona Kielce
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz: Anwil Włocławek - Legia Warszawa
Polsat Sport News
Sporty walki: KSW
od 14:30sporty walki
Piłka nożna: Liga szkocka
17:00mecz: Saint Johnstone FC - Celtic FC
Piłka nożna: Liga czeska
18:55mecz: AC Sparta Praga - FK Jablonec
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Puchar Polski
od 15:55mecz półfinałowy: KS Azoty-Puławy - ORLEN Wisła Płock
Piłka ręczna kobiet
17:50mecz towarzyski: Szwecja - Polska
Jeździectwo: CSI Warszawa
19:50konkurs TOP 10

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!