Program TV

CZWARTEK 28.03
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3458)
18:00telenowela
Korona królów (197)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (461)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Barwy szczęścia (2031)
19:35serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (319)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (309)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2853)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (416)
19:30serial komediowy
TVN
Szkoła (666)
od 15:30serial paradokumentalny
19+ (367)
16:30serial paradokumentalny
Szpital (903)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1014)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Pieska miłość (15)
16:00telenowela
Corleone (2)
17:00serial sensacyjny
Heheszki na całego
18:00program rozrywkowy
Nieźle kliknięci
18:30program rozrywkowy
Wojna z mafią 2 (2)
18:50serial kryminalny
TV 4
Gliniarz i prokurator (49)
16:00serial kryminalny
Joker (49)
17:00teleturniej
Septagon (54)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (513)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Diagnoza: Morderstwo (58)
od 15:15serial kryminalny
Drużyna A (6)
16:15serial sensacyjny
Paulina (51)
17:15telenowela
Miodowe lata: Mocne plecy (8)
18:50serial komediowy
Miodowe lata: Golfista (9)
19:25serial komediowy
TVN 7
Szpital (241)
od 15:50serial paradokumentalny
Przyjaciele (2/25)
17:50serial komediowy
Singielka (16/57)
18:20telenowela
Singielka (17/57)
18:55telenowela
TVP Kultura
Wielki bieg
16:05dramat obyczajowy
Teledyski
19:05magazyn muzyczny
Pegaz
19:20magazyn kulturalny
WP
Odlotowe wynalazki (3)
18:00serial dokumentalny
Techno gadżety (4)
18:25serial dokumentalny
Kup, napraw, sprzedaj (3)
19:00serial dokumentalny
Kup, napraw, sprzedaj (4)
19:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Granice
od 14:55blok filmów krótkometrażowych
Córka
17:40film krótkometrażowy
38 świadków
18:15dramat obyczajowy
AXN
S.W.A.T. (10)
16:05serial sensacyjny
S.W.A.T. (11)
17:05serial sensacyjny
CANAL+
Wyspa psów
od 14:40film animowany
Hollywood Buzz
16:20magazyn filmowy
Osobliwość
16:50dramat SF
Nie przegap
18:20magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:30chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
Wyspa psów
od 15:40film animowany
Hollywood Buzz
17:20magazyn filmowy
Osobliwość
17:50dramat SF
Nie przegap
19:20magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:30chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Happy End
od 15:55dramat obyczajowy
Płytki facet
17:40komedia romantyczna
CANAL+ Film
Ingrid wyrusza na Zachód
od 15:05komediodramat
Transporter 2
16:40film sensacyjny
zdjęciePodatek od miłości
18:05komedia romantyczna
Nie przegap
19:50magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
Medyceusze: Władcy Florencji 2 (4)
od 15:30serial historyczny
Gwiazdy wesela (7)
16:30serial komediowy
Gwiazdy wesela (8)
17:15serial komediowy
Biuro szpiegów 4 (7)
18:00serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (8)
18:55serial szpiegowski
CBS Europa
Babka z zakalcem
od 15:25komedia
Świat bez końca (7/8)
17:20serial historyczny
Świat bez końca (8-ost.)
18:15serial historyczny
Odnaleziony skarb
19:10film przygodowy
HBO
Oz: Wielki i potężny
od 14:20film fantasy
Jumanji: Przygoda w dżungli
16:30film przygodowy
Współczesna rodzina 10 (7)
18:30serial komediowy
Młody Sheldon 2 (16)
18:50serial komediowy
Fargo 3 (2)
19:15serial kryminalny
HBO 2
Pan i pani Adelman
od 15:45dramat obyczajowy
zdjęcieLinia życia
17:50horror SF
All American (14)
19:40serial obyczajowy
HBO 3
Niezapomniany
od 15:20thriller
Rocknrolla
17:00film sensacyjny
Gra o tron 6 (7/10)
19:10serial fantasy
Kino Polska
Belcanto
od 15:45komediodramat
Kabaretowy rejs (71)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (13)
19:00program rozrywkowy
Polsat Film
Dziś 13, jutro 30
od 14:45komedia
Zakochana złośnica
18:55komedia romantyczna
TNT
Tron
od 14:25film SF
Kuloodporny
16:25film sensacyjny
Ocean's 13
18:35komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 15:15mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Premiera: NBA Action
18:30magazyn koszykarski
Golf: European Tour
19:00WGC-Dell Technologies Matchplay - 2. dzień
Eurosport 1
Koszykówka mężczyzn: VTB United League
17:15mecz: BC Niżny Nowogród - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Koszykówka mężczyzn: VTB United League
18:45mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - BC Kalev
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 15:05mecz: Lech Poznań - Górnik Zabrze
La Liga World
17:10magazyn piłkarski
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
17:45mecz: MMTS Kwidzyn - KS Azoty-Puławy
Polsat Sport
7. strefa
16:00magazyn siatkarski
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
17:30mecz fazy play-off: BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
18:00mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!