Program TV

SOBOTA 23.02
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Big Music Quiz (8)
od 17:30teleturniej muzyczny
Jaka to melodia?
18:35teleturniej muzyczny
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Sport
20:25magazyn sportowy
Echo serca (6)
21:30serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Sport telegram
18:25magazyn sportowy
Postaw na milion
18:35teleturniej
Lajk!
19:35magazyn kulturalny
Polsat
Chłopaki do wzięcia (147)
od 17:45serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (148)
18:20serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (394)
19:30serial komediowy
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
zdjęcieOch, życie!
20:00komediodramat

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Rosyjska piękność (7)
18:00serial kostiumowy
Tony Tango
19:00komedia
Nieźle kliknięci
20:40program rozrywkowy
Obserwowani
21:00dramat obyczajowy
TV 4
Siła i honor
od 16:30dramat obyczajowy
Galileo (712)
19:00program popularnonaukowy
Policjantki i Policjanci (488)
20:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (489)
21:00serial obyczajowy
TV 6
Jedynka
od 16:00dramat wojenny
12 świątecznych randek
18:25komedia romantyczna
Galileo (124)
20:05program popularnonaukowy
TV Puls
Beethoven
od 16:30komedia
Alvin i wiewiórki
18:20film familijny
Mocne sobotnie kino: Szakal
20:00film sensacyjny
TVN 7
Lawina
od 17:00film katastroficzny
Ostatni władca wiatru
19:00film przygodowy
Pożegnanie z Afryką
21:20melodramat
TVP Kultura
Tygodnik kulturalny
od 17:25magazyn kulturalny
One More Time with Feeling
18:20film dokumentalny
WP
Kabaret na żądanie (12)
od 17:55program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (25)
18:55program rozrywkowy
Mam talent Ameryka (16)
19:50program rozrywkowy
W afekcie
21:45komediodramat

FILMOWE

ale kino+
Trauma (1)
od 17:15dramat psychologiczny
Trauma (2)
18:15dramat psychologiczny
Trauma (3)
19:10dramat psychologiczny
zdjęcieUkojenie
20:10thriller
AXN
10,000 BC
od 17:45film przygodowy
CANAL+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 17:55mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Na drodze
20:35film krótkometrażowy
CANAL+ 1
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
18:55mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Na drodze
21:35film krótkometrażowy
CANAL+ Film
Nie przegap
18:05magazyn informacyjny
Fantastyczna kobieta
18:15dramat obyczajowy
zdjęciePremiera: Zniewaga
20:00dramat kryminalny
The Square
21:50komediodramat
CANAL+ Seriale
Więzi
18:00film krótkometrażowy
Mrówka wychodzi za mąż
18:10film krótkometrażowy
A.B.C. (1)
18:30serial kryminalny
A.B.C. (2)
19:15serial kryminalny
Mała doboszka (5)
20:00serial sensacyjny
Mała doboszka (6)
20:45serial sensacyjny
Uczciwi ludzie
21:30film krótkometrażowy
HBO
Szefowie wrogowie 2
od 16:25komedia
Linia życia
18:15horror SF
HBO 2
Avengers: Wojna bez granic
od 16:55film przygodowy
Fałszywe powody
19:25dramat sensacyjny
Nocne życie
21:00film kryminalny
HBO 3
Syrena 2 (1)
od 17:35serial obyczajowy
Wampiry: Dziedzictwo (7)
18:25serial fantasy
Premiera: Opowiedz mi bajkę (8)
19:10serial sensacyjny
zdjęcieGra o tron (1/10)
20:00serial fantasy
Gra o tron (2/10)
21:00serial fantasy
Gra o tron (3/10)
21:55serial fantasy
Kino Polska
Kroll
20:00film sensacyjny
Kino TV
Głębia oceanu
od 16:40dramat obyczajowy
Ryzykanci
21:00dramat sensacyjny
TNT
Troja
od 17:45dramat historyczny
Na krawędzi
21:00film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Rugby: Puchar Sześciu Narodów
od 17:40mecz: Walia - Anglia
1 na 1 Extra: Ivan Miljković
19:45magazyn sportowy
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
20:10mecz: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 17:30mecz fazy play-off: Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg
Siatkówka kobiet: Liga włoska
20:25mecz: Savino Del Bene Scandicci - Unet E-Work Busto Arsizio
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
od 17:30mecz: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź
zdjęcieSporty walki: UFC Fight Night: Błachowicz vs. Santos
20:00waga półciężka: Jan Błachowicz - Thiago Santos
Polsat Sport Extra
Skeleton: Zawody Pucharu Świata w Calgary
od 16:301. i 2. przejazd kobiet
7. strefa
19:00magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
18:00mecz: Itas Trentino - Kioene Padwa
Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro
21:00mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!