Program TV

SOBOTA 27.04
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 17:30teleturniej muzyczny
Stulecie Winnych (8)
18:30serial obyczajowy
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
20:20mecz: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Sport telegram
18:25magazyn sportowy
Kroniki F1
18:30program sportowy
Postaw na milion
18:35teleturniej
Lajk!
19:40magazyn kulturalny
Sierocki na sobotę (19)
21:20program rozrywkowy
Polsat
SuperPies (21)
od 17:45magazyn poradnikowy
Chłopaki do wzięcia (157)
18:20serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (435)
19:30serial komediowy
zdjęcieSporty walki: Gala KSW 48
20:05sporty walki
TVN
36,6°C (9)
18:00program medyczny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
zdjęcieChyłka - zaginięcie (5)
20:00serial kryminalny
Bogowie
21:00dramat biograficzny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Przełęcz Człowieka Śniegu
od 17:00film sensacyjny
Zaginiony okręt. Tragedia K-129
19:00film dokumentalny
Nocny rajd
20:00dramat obyczajowy
TV 4
Kopalnie króla Salomona
od 16:50film przygodowy
Galileo (742)
19:00program popularnonaukowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (533)
20:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (534)
21:00serial obyczajowy
TV 6
Monsters
18:00thriller SF
Galileo (186)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Jumper
18:20film przygodowy
Mocne sobotnie kino: Sabotaż
20:00film sensacyjny
TVN 7
Wredne dziewczyny
od 17:55komedia
Big Brother (32/65)
20:00reality show
TVP Kultura
Purpura i czerń
od 15:55dramat wojenny
Dranie w kinie
18:30magazyn kulturalny
Stevie Wonder - geniusz soulu
19:10film dokumentalny
TVP Polonia
M jak miłość (1430)
od 17:55serial obyczajowy
zdjęcieSzansa na sukces. Opole 2019 (3)
18:45widowisko muzyczne
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Sanatorium miłości (8)
20:45reality show
Samowolka
21:40dramat obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Wyrok za prawdę
18:05dramat biograficzny
AXN
Karate Kid 4: Mistrz i uczennica
od 17:30komedia sensacyjna
CANAL+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 17:30mecz ćwierćfinałowy: PGE Vive Kielce - Paris Saint-Germain HB
60 kilo niczego
20:05film krótkometrażowy
Spitsbergen
20:35film krótkometrażowy
CANAL+ 1
Niezwyciężony
od 16:25dramat biograficzny
Nie przegap
18:20magazyn informacyjny
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:30mecz ćwierćfinałowy: PGE Vive Kielce - Paris Saint-Germain HB
60 kilo niczego
21:05film krótkometrażowy
Spitsbergen
21:35film krótkometrażowy
CANAL+ Family
Jak chłopaki
od 17:15komedia
Wolta
18:45film krótkometrażowy
Nowa Tonacja
19:00magazyn muzyczny
Dla niej wszystko
19:30dramat kryminalny
Strażnicy cnoty
21:45komedia
CANAL+ Film
Premiera: Aktualności filmowe+
od 17:40magazyn filmowy
Żegnaj, Christopher Robin
18:10dramat biograficzny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Suburbicon
21:50komedia kryminalna
CANAL+ Seriale
Larp
18:00etiuda filmowa
Próba niewinności (1)
18:30serial kryminalny
Próba niewinności (2)
19:15serial kryminalny
Nox. W śmiertelnej pułapce (5)
20:00serial kryminalny
Nox. W śmiertelnej pułapce (6)
20:50serial kryminalny
Moscow Noir (7)
21:45serial kryminalny
CBS Europa
Dirty Dancing 2
od 17:15film muzyczny
Pokojówka na Manhattanie
19:00komedia romantyczna
3000 mil do Graceland
21:00film sensacyjny
HBO
Iniemamocni 2
od 16:35film animowany
Księga życia
18:30film animowany
Troja
20:10dramat historyczny
HBO 2
Kowboje i obcy
od 17:20film SF
Brexit
19:20dramat biograficzny
Wada ukryta
21:00film kryminalny
HBO 3
Wampiry: Dziedzictwo (16)
18:30serial fantasy
Heathers (6/10)
19:15serial komediowy
All American (9)
20:00serial obyczajowy
All American (10)
20:40serial obyczajowy
All American (11)
21:20serial obyczajowy
Kino Polska
Wichry Kołymy
od 16:00dramat biograficzny
Bikini blue
18:25dramat obyczajowy
Zgorszenie publiczne
20:00komedia romantyczna
Yuma
21:50film kryminalny
Kino TV
Żółte cytrynki
od 16:45komedia romantyczna
Marzyciel
18:50dramat biograficzny
Policja zastępcza
21:00komedia sensacyjna
TNT
Ocean's Twelve: Dogrywka
od 16:05komedia sensacyjna
Ocean's 13
18:35komedia sensacyjna
Armageddon
21:00film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 17:40mecz: Pogoń Szczecin - Lech Poznań
zdjęciePiłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
20:00mecz: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
nSport+
Futbol amerykański: CEFL Championship
od 17:30mecz fazy grupowej: Panthers Wrocław - Koc Rams
Siatkówka kobiet: Liga włoska
20:25mecz półfinałowy fazy play-off
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz o 3. miejsce
Sporty walki: KSW 48
20:00waga piórkowa: Roman Szymański - Salahdine Parnasse
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 17:30mecz: ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
KOTV Classics
20:00magazyn bokserski
Piłka nożna: Puchar Francji
21:00mecz finałowy: Stade Rennais FC - Paris Saint-Germain
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 17:30podsumowanie rewanżowych meczów półfinałowych
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
20:20mecz: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!