Program TV

CZWARTEK 25.07
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 17:30teleturniej muzyczny
Jeden z dziesięciu
18:25teleturniej
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Tour de Pologne - kronika (6)
19:27cykl felietonów
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Ojciec Mateusz 19: Filmowcy (242)
20:35serial kryminalny
Sprawa dla reportera
21:30magazyn interwencyjny
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Uśmiech Mony Lizy
20:10komediodramat
Polsat
Sekrety rodziny (93)
od 17:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (510)
19:30serial komediowy
TVN
Ukryta prawda (703)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Doradca smaku
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (2916)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (183)
20:55teleturniej

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Rosyjska piękność (1)
od 17:55serial kostiumowy
Rosyjska piękność (2)
18:50serial kostiumowy
Ostatni Janczar (4)
20:00serial obyczajowy
Ostatni Janczar (5)
21:00serial obyczajowy
TV 4
Septagon (25)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (533)
19:00serial obyczajowy
Żołnierze Panfiłowa
21:00dramat wojenny
TV 6
Medicopter 117 (32)
od 17:15serial przygodowy
Miodowe lata: Na ryby (35)
18:15serial komediowy
Galileo (578)
20:00program popularnonaukowy
CSI: Cyber (23)
21:00serial kryminalny
CSI: Cyber (24)
21:55serial kryminalny
TV Puls
Wieczny student
20:00komedia romantyczna
Wiosła w dłoń
21:55komedia przygodowa
TVN 7
Kryminalni 3: Hip-hop (12/14)
od 17:55serial kryminalny
Ukryta prawda (641)
19:00serial paradokumentalny
Wyrolowani
21:55komedia
TVP Kultura
Sztuczki
od 16:40komediodramat
Banda Rudego Pająka: Wielka akcja (4/5)
18:25serial dla młodzieży
Koło pióra (6)
19:45program kulturalny
Ga, ga. Chwała bohaterom
21:40dramat psychologiczny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2015)
18:55serial obyczajowy
Powroty (4)
19:25magazyn
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Tour de Pologne - kronika
20:40cykl felietonów
PitBull (5)
20:45serial sensacyjny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
WP
Dzieci, które zabijają (2)
20:00serial dokumentalny
Wiadomość z zaświatów (3)
21:00serial dokumentalny
Wiadomość z zaświatów (4)
21:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Dorastanie
od 16:50blok filmów krótkometrażowych
Flashdance
18:25film muzyczny
AXN
Designated Survivor (12)
od 17:40serial kryminalny
Sezon na misia 2
18:30film animowany
Rekrut (18)
20:00serial kryminalny
Agenci NCIS 12 (20)
21:55serial sensacyjny
CANAL+
Polska z góry: Dolina Bugu (8)
18:25serial dokumentalny
Pisarze. Serial na krótko (1)
18:50serial komediowy
Spitsbergen
19:00film krótkometrażowy
Larp
19:30etiuda filmowa
Łapu-capu
20:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
20:05magazyn informacyjny
Nieznajomi (8-ost.)
20:15serial sensacyjny
Pierwszy człowiek
21:50dramat biograficzny
CANAL+ 1
W stronę Słońca
od 17:15film dokumentalny
Polska z góry: Dolina Bugu (8)
19:25serial dokumentalny
Pisarze. Serial na krótko (1)
19:50serial komediowy
Spitsbergen
20:00film krótkometrażowy
Larp
20:30etiuda filmowa
Łapu-capu
21:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
21:05magazyn informacyjny
Nieznajomi (8-ost.)
21:15serial sensacyjny
CANAL+ Family
Cudowny chłopak
od 17:40dramat obyczajowy
Księgarnia z marzeniami
19:30dramat obyczajowy
Przysięga
21:20dramat kryminalny
CANAL+ Film
Młodzież bez Boga
od 16:20dramat obyczajowy
Huragan
18:10film sensacyjny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Predator
21:40film SF
CANAL+ Seriale
Płacz (4)
18:00serial kryminalny
Belfer 2 (1)
21:00serial kryminalny
Sanktuarium Zła (6)
21:50serial sensacyjny
CBS Europa
Odnaleźć siebie
od 17:55dramat obyczajowy
Szogun (7/12)
20:00serial przygodowy
Aż poleje się krew
21:00dramat obyczajowy
HBO
Paragraf 22 (4/6)
od 17:25serial komediowy
Rok za rokiem (1)
18:10serial obyczajowy
Miasto na wzgórzu (2)
19:10serial kryminalny
HBO 2
Pazury 3 (1)
od 17:30serial komediowy
Tully
18:20komediodramat
Euforia (6)
20:00serial obyczajowy
Deadwood
21:45western
HBO 3
Obłędny rycerz
od 16:20komedia przygodowa
Gösta (4/12)
18:30serial obyczajowy
Premiera: Przystań (3)
19:05serial kryminalny
Seks w wielkim mieście 6 (11)
20:00serial komediowy
Seks w wielkim mieście 6 (12)
20:25serial komediowy
Wielkie kłamstewka 2 (7)
21:00serial obyczajowy
Kino Polska
Kabaretowy rejs (20)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (16)
19:00program rozrywkowy
zdjęcieKroll
20:00film sensacyjny
Stopklatka TV
Jak gęś z nosorożcem
18:55film dokumentalny
Sanctum
20:00dramat przygodowy
TNT
George prosto z drzewa
od 16:55komedia
Cop Land
18:50film sensacyjny
Stygmaty
21:00thriller

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Planeta Ekstraklasa (1)
18:30magazyn piłkarski
zdjęcieEkstrapaka: 1. kolejka
19:05magazyn piłkarski
Premiera: Liga gra
20:00zapowiedź 2. kolejki
Premiera: Kącik klubowy
20:30magazyn piłkarski
Turbokozak (1)
20:45magazyn piłkarski
nSport+
zdjęciePiłka nożna: PKO Ekstraklasa
18:00mecz: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Premiera: Speedway+
20:30magazyn sportowy
Motogamia
21:00magazyn sportowy
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
od 15:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
18:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Siatkówka kobiet
20:00mecz towarzyski: Polska - Czechy
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet
od 17:30mecz towarzyski: Polska - Czechy
Siatkówka kobiet
20:00mecz towarzyski: Polska - Białoruś
Polsat Sport News
Piłka nożna: MLS
19:00mecz: Atlanta United - D.C. United
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje Ligi Europy
18:55mecz 2. rundy: Lechia Gdańsk - Broendby IF
Piłka nożna: Eliminacje Ligi Europy
20:55mecz 2. rundy: Legia Warszawa - KuPS

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!