Program TV

WTOREK 9.06
20:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
od 19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:10magazyn informacyjny
Alarm!
20:15magazyn interwencyjny
zdjęcieCena wolności (2/18)
20:35serial historyczny
Rolnik szuka żony 6 (2)
21:40telenowela dokumentalna
Ocaleni
22:40reality show
Manchester by the Sea
23:45dramat obyczajowy
TVP 2
Barwy szczęścia (2227)
od 19:35serial obyczajowy
Randka w ciemno
20:10komedia romantyczna
zdjęcieSiostry (1/12)
21:55serial obyczajowy
Polsat
Kapitan Phillips
20:05dramat biograficzny
Stan oblężenia
22:55thriller
TVN
Uwaga!
od 19:55magazyn reporterów
Milionerzy (276)
20:20teleturniej

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Rekin z bagien
22:00film SF
Zawsze gotowy (1)
23:45film erotyczny
TV 6
Galileo (248)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
zdjęcieJohn Stratton
20:00film sensacyjny
Brygada ponad prawem
21:55dramat sensacyjny
Purpurowe rzeki
23:35thriller
TVP Kultura
Stulecie Winnych (1/13)
20:00serial obyczajowy
Portrety: Tati ekspres
22:30film dokumentalny
Co dalej?: Społeczeństwo zdalne
23:30program publicystyczny
Alcesta
23:45opera Christopha Willibalda Glucka
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:35magazyn informacyjny
Sport
20:40magazyn sportowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Cisza nad rozlewiskiem (7/13)
22:10serial obyczajowy
Focus on Poland (361)
23:10program informacyjny
Ocaleni
23:25reality show

FILMOWE

ale kino+
Synalek
od 18:30thriller
Pokot
20:10dramat kryminalny
60 kilo niczego
22:25film krótkometrażowy
AXN
Zła kobieta
od 18:35komedia
Premiera: MacGyver 4 (7)
20:20serial akcji
Zabójcze umysły 15 (1)
21:05serial kryminalny
Zabójcze umysły 15 (2)
22:00serial kryminalny
The Good Doctor 2 (10)
22:50serial obyczajowy
Ciężar prawdy 2 (8)
23:40serial sensacyjny
CANAL+ 1
Wszyscy wiedzą
od 18:00film kryminalny
Łapu-capu
20:10chochliki telewizyjne
303. Bitwa o Anglię
20:15dramat wojenny
zdjęcieCo kryje prawda
22:00thriller
CANAL+ Family
Siostry
21:15thriller
Witajcie w Marwen
22:55film biograficzny
CANAL+ Film
Kafarnaum
20:00dramat obyczajowy
Papillon. Motylek
22:05dramat biograficzny
CANAL+ Premium
zdjęcie303. Bitwa o Anglię
od 19:15dramat wojenny
zdjęcieCo kryje prawda
21:00thriller
Hoffa
23:10dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
Rodzina
20:05film krótkometrażowy
Pisarze. Serial na krótko (2)
20:30serial komediowy
Piekarz i piękna (1)
20:35serial komediowy
Piekarz i piękna (2)
21:20serial komediowy
Premiera: Piekarz i piękna (3)
22:00serial komediowy
Premiera: Piekarz i piękna (4)
22:40serial komediowy
Zasada przyjemności (3)
23:30serial kryminalny
CBS Europa
San Saba
od 19:15film kryminalny
Egzorcysta 3
21:00horror
Amityville
23:05horror
HBO
I Am the Night (6-ost.)
od 19:15serial obyczajowy
Premiera: Wielka (2/10)
20:10serial komediowy
World War Z
22:05horror SF
HBO 2
Dora i Miasto Złota
od 19:15film przygodowy
Aladyn
21:00film fantasy
Jett (3/9)
23:10serial kryminalny
HBO 3
Sukcesja (1/10)
20:00serial obyczajowy
Wielka (1/10)
21:00serial komediowy
Mayans M.C. (10-ost.)
23:00serial kryminalny
Strzelec
23:55dramat sensacyjny
Kino Polska
Nigdy nie mów nigdy
20:00komedia obyczajowa
Lincz
22:05dramat obyczajowy
Fotograf
23:45film kryminalny
Kino TV
Poirot: Przygoda kucharki z Clapham
od 19:55serial kryminalny
Uwikłanie
22:55film kryminalny
Polsat Film
Spadaj na ziemię
od 19:15komedia obyczajowa
Wesoły wtorek: Sztanga i cash
21:00komedia kryminalna
S.W.A.T. Jednostka specjalna
23:25film sensacyjny
Stopklatka
zdjęcieBurza
20:00dramat katastroficzny
TNT
Oni
21:00horror
Resident Evil
22:55horror SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:55mecz: Lechia Gdańsk - Cracovia
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Piłka nożna: Liga+
22:30magazyn ligi polskiej
Premiera: Sport News+
23:45magazyn sportowy
Eurosport 1
Piłka nożna: Puchar Niemiec
20:45mecz półfinałowy: 1. FC Saarbrücken - Bayer 04 Leverkusen
Eurosport 2
Sports insiders
od 19:30magazyn sportowy
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
21:30mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej
Tenis stołowy
22:00tenis stołowy
Tenis stołowy
23:00tenis stołowy
nSport+
E-sport: Assetto Corsa Simracing
od 18:35R6 GT3 Hockenheimring
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 19:00mecz: Chrobry Głogów - GKS Bełchatów
zdjęcieCafe Futbol
21:30magazyn piłkarski
Magazyn Fortuna 1. ligi
23:00magazyn piłkarski
TVP Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:20mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Sportowy wieczór
22:45program informacyjny
Chapocoense - kulisy tragedii
23:20film dokumentalny
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:55mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!