Program TV

SOBOTA 26.10
15:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Rolnik szuka żony 6 (6)
15:05telenowela dokumentalna
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Postaw na milion
18:30teleturniej
TVP 2
Koło fortuny (588)
od 14:35teleturniej
Najgorszy kucharz (7)
15:50program rozrywkowy
Kroniki F1
17:50magazyn sportowy
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Czar par
18:30teleturniej
Polsat
Kabaret na żywo (65)
15:45program rozrywkowy
Chłopaki do wzięcia (169)
17:45serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (170)
18:20serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Top Model (8)
od 14:20reality show
Stylowy projekt (8-ost.)
15:50program rozrywkowy
Kobieta na krańcu świata (7)
16:25serial dokumentalny
36,6°C (8)
18:00program medyczny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Profilerka (13)
15:00serial kryminalny
Profilerka (14)
16:00serial kryminalny
TV 6
Columbo (5)
od 14:00serial kryminalny
Sprytne kocisko
16:00film przygodowy
Krótkie spięcie
17:55komedia SF
TVN 7
Brzydula (15/55)
od 14:50serial komediowy
Brzydula (16/55)
15:25serial komediowy
Beethoven 2
15:55film familijny
Na pewno, być może
17:40komediodramat
TVP Kultura
One. Kobiety kultury: Gaba Kulka
15:50program publicystyczny
Sen Leocadii
16:20film dokumentalny
Lista Adriana Messengera
16:55dramat kryminalny
Dranie w kinie
18:40magazyn kulturalny
TVP Polonia
Czar par (5)
od 14:15teleturniej
Czar par - dogrywka (5)
15:25teleturniej
Kulturalni PL
16:00magazyn
Słownik polsko@polski
17:00talk-show prof. Jana Miodka
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
M jak miłość (1456)
17:55serial obyczajowy
WP
Istnienie Boga
15:00film dokumentalny
Kabaret na żądanie (14)
17:00program rozrywkowy

FILMOWE

AXN
The Good Doctor (18)
od 14:05serial obyczajowy
7 sekund
15:10film sensacyjny
Pamięć absolutna
17:10dramat SF
CANAL+
Raz się żyje
od 14:10komedia sensacyjna
Łapu-capu
16:00chochliki telewizyjne
Wbić flagę
16:15film krótkometrażowy
Pisarze. Serial na krótko (4)
16:30serial komediowy
Drapacz chmur
16:40film sensacyjny
Piłka nożna: Liga niemiecka
18:20mecz: Bayer 04 Leverkusen - Werder Brema
CANAL+ 1
Zawrotna prędkość
od 13:40film sensacyjny
Raz się żyje
15:10komedia sensacyjna
Łapu-capu
17:00chochliki telewizyjne
Wbić flagę
17:15film krótkometrażowy
Pisarze. Serial na krótko (4)
17:30serial komediowy
Drapacz chmur
17:40film sensacyjny
CANAL+ Family
Czerwona obroża
15:00dramat obyczajowy
Moja miłość
16:20komedia romantyczna
Odlotowy nielot
18:10film animowany
CANAL+ Film
Pozycja obowiązkowa
od 13:50komedia
Nie przegap
15:30magazyn informacyjny
Zanurzeni
15:40dramat obyczajowy
Eter
18:00dramat historyczny
CANAL+ Seriale
Nieznajomi (3)
od 14:35serial sensacyjny
Nieznajomi (4)
15:20serial sensacyjny
Szczęśliwej podróży
16:05film krótkometrażowy
Rodzina
16:20film krótkometrażowy
Najlepsza gra pod słońcem
16:45film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny (1)
17:05film krótkometrażowy
Story
17:20film animowany dla dorosłych
Bull (13)
17:25serial kryminalny
Bull (14)
18:10serial kryminalny
Bull (15)
18:55serial kryminalny
CBS Europa
Zatańcz ze mną
16:50komedia romantyczna
Footloose
18:55film muzyczny
HBO
Krzysiu, gdzie jesteś?
od 14:50komedia przygodowa
zdjęcieSpider-Man Uniwersum
16:35film animowany
Premiera: Mała Stopa
18:30film animowany
HBO 2
Obłędny rycerz
od 14:35komedia przygodowa
Geostorm
16:50film SF
Player One
18:40film SF
HBO 3
Uśmiechy smutnych mężczyzn
od 14:15komediodramat
Pokój 104 3 (1)
15:50serial obyczajowy
zdjęcieHiszpańska księżniczka (5)
16:15serial kostiumowy
Kroniki Times Square 3 (7)
17:15serial obyczajowy
Przybysze (6)
18:20serial SF
Kino TV
Przygody Merlina 3 (7)
od 14:15serial fantasy
Przygody Merlina 3 (8)
15:15serial fantasy
Mali agenci 2
16:15film przygodowy
Polsat Film
Faceci w czerni 3
od 14:00komedia SF
Dzieciak rządzi
16:15film animowany
Bogowie Egiptu
18:20film przygodowy
Stopklatka TV
Francuski pocałunek
od 13:35komedia romantyczna
Zagłada z kosmosu
15:40film katastroficzny
Templariusze. Miłość i krew
17:30film przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 14:40mecz: ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
17:10mecz: Piast Gliwice - Korona Kielce
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 14:40mecz: ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
Boks: Walka o pasy WBC World i IBF World w Los Angeles
17:05waga półśrednia: Errol Spence Jr. - Shawn Porter
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25mecz: Real Valladolid - SD Eibar
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Bazylei
od 14:301. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Bazylei
16:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
18:00mecz: GKS Bełchatów - Miedź Legnica
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
od 14:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
16:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
18:00mecz: Gas Sales Piacenza - Leo Shoes Modena

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!