Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
TVP 1
Dzień dobry, kocham Cię
od 22:30komedia romantyczna
Syn Boży
0:10dramat obyczajowy
Cudowny chłopak
2:45dramat obyczajowy
TVP 2
Panorama
od 22:30magazyn informacyjny
Dla niej wszystko
23:10dramat kryminalny
Sisi (2-ost.)
1:30film kostiumowy
Polsat
Planeta Singli. Osiem historii: Dystans (5)
od 22:10serial komediowy
Poranek kojota
23:20komedia
Hancock
1:40film sensacyjny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
Tele 5
Pablo Escobar: Szef zła (8)
od 22:50serial dokumentalny
Na osi (482)
23:40magazyn motoryzacyjny
Trucker Club (6)
0:15magazyn motoryzacyjny
Księga Diny
0:50dramat obyczajowy
TV 6
Underworld: Przebudzenie
23:00horror SF
Włatcy móch: WUWUWU Maupa w zoo (100)
0:55serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Zmiana warty (101)
1:25serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Rzelazna kjerownica (111)
2:00serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Dyrzór (119)
2:30serial animowany dla dorosłych
TV Puls
Teoria chaosu
od 22:15dramat sensacyjny
Przetrwanie
0:20dramat przygodowy
Zobacz to!: Dyżur 3 (30)
2:55serial dokumentalny
TVP Kultura
Więcej niż fikcja: Van Gogh. Zboża i chmury
od 22:50film dokumentalny
Kino krótkich filmów: Jestem tutaj
0:35film krótkometrażowy
Kino nocne: Nieznajoma z Sans-Souci
1:05dramat obyczajowy
TVP Polonia
Potop (1/2)
od 21:15film historyczny
Panorama
0:00magazyn informacyjny
Dary losu
0:35koncert Ryszarda Rynkowskiego
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:50program publicystyczny
WP
Kabaretowa noc pod gwiazdami (4)
23:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Czesuaf (1)
0:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru (10)
1:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (14)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 6: Jerzy Kryszak 2 (4)
2:55program rozrywkowy
FILMOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
ale kino+
Kino Mówi: Mistrzowie: Trzy piętra
od 22:35dramat obyczajowy
Datsun
1:50film krótkometrażowy
Misja Afganistan (13)
2:15serial wojenny
AXN
Oficer Blart w Las Vegas
od 22:15komedia sensacyjna
Super 8
0:15thriller SF
Agenci NCIS: Hawaje (4)
2:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Premiera: Pokerzysta
od 22:00film sensacyjny
Ultimatum
23:35dramat kryminalny
Kiedy ślub? (8-ost.)
1:05serial komediowy
Raport z Auschwitz
1:55dramat historyczny
CANAL+ Family
Fantazje
od 22:15komedia
Planeta Seks (2)
0:10serial dokumentalny
Więź
1:15film krótkometrażowy
Restart
1:35film krótkometrażowy
Twój kawałek ogrodu 2 (9)
2:10serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (10)
2:35serial dokumentalny
CANAL+ Film
Canal+ Film w akcji: High Heat
od 21:40komedia sensacyjna
Holy Spider
23:10thriller
Kompromat
1:10thriller
CANAL+ Premium
Ultimatum
od 22:35dramat kryminalny
Kiedy ślub? (8-ost.)
0:05serial komediowy
Raport z Auschwitz
0:55dramat historyczny
Teoria grup
2:25film krótkometrażowy
Słoń
2:50dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Gaslit (4)
od 22:45serial biograficzny
Gaslit (5)
23:40serial biograficzny
Maria Antonina (6)
0:35serial biograficzny
Maria Antonina (7)
1:30serial biograficzny
Maria Antonina (8)
2:15serial biograficzny
Epic Drama
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
od 21:30film kryminalny
Panna Scarlet i komisarz 4: Dwa metry pod ziemią (2)
23:30serial kryminalny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Kolory (4)
0:45serial kryminalny
Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
2:20film kryminalny
HBO
Martwe zło: Przebudzenie
od 22:00horror
Zakonnica 2
23:40horror
Między liniami życia
1:30dramat obyczajowy
HBO 2
7500
od 22:45thriller
Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej
0:20dramat wojenny
Wielka: War and Vomit (5)
2:20serial komediowy
HBO 3
Zadzwoń do Jane
od 22:45dramat obyczajowy
Magic Mike: Ostatni taniec
0:45komediodramat
Dzieci zła (7)
2:35serial kryminalny
Kino Polska
Kop głębiej
od 22:35komediodramat
Jak pies z kotem
0:30komediodramat
Szarlatan
2:40dramat historyczny
Polsat Film
Klasyczna niedziela: Ostatni Mohikanin
od 21:00film przygodowy
Morderstwo w Orient Expressie
23:20dramat kryminalny
Ślad: Wędrowna szajka (21)
1:30serial kryminalny
Ślad: Zapomnieć (22)
2:30serial kryminalny
Warner TV
Powiedzmy sobie wszystko
od 22:35komediodramat
Greystoke: Legenda Tarzana, władcy małp
0:40film przygodowy
SPORTOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 21:30mecz: Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers
Piłka nożna: Liga francuska
0:15mecz: Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain
Liga+
2:25magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Boks: BKFC 59 w Albuquerque
od 22:55waga musza: John Dodson - Dagoberto Aguero
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:10mecz: Pogoń Szczecin - Cracovia
Eurosport 1
Kolarstwo kobiet: Wyścig dookoła Flandrii
23:00kolarstwo
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
0:00mecz finałowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
1:30kolarstwo
Eurosport 2
Golf: Texas Children's Houston Open
od 19:00finał
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
0:00kolarstwo
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
1:30mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00siatkówka
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
1:00waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
TVP Sport
Boks: KnockOut Boxing Night 31 w Zakopanem
0:25waga junior ciężka: Michał Cieślak - Tommy McCarthy
Legendy KSW (5)
1:30magazyn sportów walki
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!