Program TV

NIEDZIELA 22.12
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
18:30teleturniej muzyczny
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Młody Piłsudski (4/13)
20:15serial historyczny
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Na sygnale: Czas się żegnać (252)
19:30serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Państwo w państwie
19:30program publicystyczny
TVN
My Way (8-ost.)
18:30program rozrywkowy
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
Mumia powraca
20:00film przygodowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieLOL - śmiech na tysiąc sposobów
19:10program rozrywkowy
Ciche układy
20:00thriller
Uczeń mordercy
21:55dramat kryminalny
TV 4
Głos serca
od 16:50melodramat
Galileo (759)
19:00program popularnonaukowy
Przepowiednia
20:00thriller
TV 6
Policjantki i Policjanci (378)
18:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (379)
19:00serial obyczajowy
Galileo (269)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Królewskie święta
od 16:40komedia
Wesołych świąt
18:20komedia obyczajowa
TVP Polonia
Święty Augustyn: Khalida (2/5)
od 17:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Zniewolona (3)
20:45serial kostiumowy
Zniewolona (4)
21:40serial kostiumowy

FILMOWE

AXN
Spider-Man: Homecoming
od 17:15film przygodowy
Witajcie w dżungli
20:00film przygodowy
CANAL+
Mamma Mia! Here We Go Again
od 17:20komedia muzyczna
Nie przegap
19:10magazyn informacyjny
Premiera: Grinch
19:20film animowany
Premiera: Polityka (3)
21:00serial obyczajowy
Premiera: Polityka (4-ost.)
21:45serial obyczajowy
CANAL+ 1
Siedem dni
od 16:35dramat sensacyjny
Mamma Mia! Here We Go Again
18:20komedia muzyczna
Nie przegap
20:10magazyn informacyjny
Premiera: Grinch
20:20film animowany
CANAL+ Family
Gnomy rozrabiają
18:05film animowany
Robin Hood: Początek
19:30film przygodowy
Synalek
21:25thriller
CANAL+ Film
303. Bitwa o Anglię
18:00dramat wojenny
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
CBS Europa
Prezent na święta
od 17:25film familijny
Życie domowe
19:15film familijny
Pokojówka na Manhattanie
21:00komedia romantyczna
HBO 2
Julie i Julia
od 17:15film biograficzny
Mewa
19:20komediodramat
Stan i Ollie
21:00komediodramat
HBO 3
Niebezpieczny umysł
od 17:20dramat kryminalny
Castle Rock 2 (2/10)
19:15serial grozy
zdjęcieWatchmen (9-ost.)
20:00serial przygodowy
Batwoman (1)
21:00serial przygodowy
Wataha 3 (3/6)
21:45serial sensacyjny
Kino Polska
Prawo ojca
20:00dramat sensacyjny
Kino TV
Polowanie na prezydenta
od 16:45film sensacyjny
Ostatni Mohikanin
18:40film przygodowy
Zagubiona przyszłość
21:00film przygodowy
Stopklatka TV
Premiera: Szczęśliwy dzień
od 17:50komedia romantyczna
Kung-fu szał
20:00komedia sensacyjna
TNT
Ścigany
od 16:10dramat sensacyjny
Wydział pościgowy
18:30film sensacyjny
American Psycho
21:00thriller

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 17:25mecz: Tottenham Hotspur FC - Chelsea FC
Ekstraklasyka (19)
19:30magazyn piłkarski
Turbokozak
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55mecz: Real Madryt CF - Athletic Bilbao
Eurosport 1
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Alta Badia
od 17:301. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Alta Badia
18:152. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Wiadomości Eurosportu
19:15magazyn informacyjny
Koszykówka mężczyzn: VTB United League
19:20mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - BC Astana
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 16:15mecz: Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25mecz: UD Levante - Celta Vigo
Piłka nożna: Liga+ Extra
21:00magazyn ligi polskiej
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:30mecz: Asseco Arka Gdynia - King Szczecin
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
20:30mecz: #Volley Wrocław - Enea PTPS Piła
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: PGE Skra Bełchatów - MKS Ślepsk Malow Suwałki
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
18:00mecz: Top Volley Latina - Gas Sales Piacenza Volley
Atleci
20:30magazyn sportowy
TVP Sport
Piłka nożna: Superpuchar Włoch
od 17:40mecz: Juventus FC - SS Lazio
Sportowy wieczór
20:20program informacyjny
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
20:55mecz: Wisła Płock - Piast Gliwice

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!