Program TV

PIĄTEK 6.11
15:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (293)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3693)
18:00telenowela
Kasta: Polowanie (20)
18:30serial paradokumentalny
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
TVP 2
Koło fortuny (850)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Va banque (126)
18:30teleturniej
Polsat
Dlaczego ja? (887)
od 14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (502)
16:30serial paradokumentalny
zdjęcieGliniarze (512)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3107)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Szpital (985)
16:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (416)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1189)
18:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
STOP Drogówka
od 14:55magazyn policyjny
Kobra - oddział specjalny (17)
15:55serial sensacyjny
Nowe sekrety sąsiadów (26)
17:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (704)
18:00serial obyczajowy
TV 6
Policjantki i Policjanci (604)
od 14:15serial obyczajowy
Detektywi w akcji (160)
15:15serial fabularno-dokumentalny
Septagon (50)
16:15serial kryminalny
Hawaje 5-0 (3)
17:15serial kryminalny
TVN 7
Ukryta prawda (739)
od 14:35serial paradokumentalny
Brzydula 2 (24/62)
15:40serial komediowy
Szkoła (846)
16:10serial paradokumentalny
19+ (552)
17:10serial paradokumentalny
Idealna niania 2 (6/11)
18:10reality show
Ukryta prawda (703)
18:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Cheerleaderki
od 14:40film dokumentalny
zdjęcieSamba
15:35komediodramat
Co dalej? (80)
17:45program publicystyczny
Rok 2020 (21)
18:00cykl dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Córka
17:20etiuda filmowa
Zwyczajna kobieta (1/9)
18:00serial kryminalny
AXN
Pamięć absolutna
od 14:05dramat SF
MacGyver 3 (5)
16:25serial akcji
MacGyver 3 (6)
17:20serial akcji
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (9)
18:15serial kryminalny
CANAL+ 1
Kin. Zabójcza broń
od 14:45film sensacyjny
Elton John: Bez cenzury
16:25film dokumentalny
Łapu-capu
17:25chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Polacy z wyboru 2 (5)
15:00serial dokumentalny
Moda na "Króla" (1)
15:55cykl felietonów
Moda na "Króla" (2)
16:05cykl felietonów
Moda na "Króla" (3)
16:10cykl felietonów
Moda na "Króla" (4)
16:20cykl felietonów
Corgi, psiak królowej
16:30film animowany
CANAL+ Film
Van Gogh. U bram wieczności
od 13:50film biograficzny
Skanalizowani: Serce do walki
15:40magazyn filmowy
Dzięki Bogu
15:50dramat obyczajowy
Colette
18:05film biograficzny
CANAL+ Premium
Kin. Zabójcza broń
od 13:45film sensacyjny
Elton John: Bez cenzury
15:25film dokumentalny
Łapu-capu
16:25chochliki telewizyjne
Król: Prolog
18:25reportaż
CANAL+ Seriale
Łapu-capu extra
od 14:40chochliki telewizyjne
Moda na "Króla" (1)
15:10cykl felietonów
Moda na "Króla" (2)
15:20cykl felietonów
Moda na "Króla" (3)
15:25cykl felietonów
Moda na "Króla" (4)
15:35cykl felietonów
Cela śmierci (4)
15:45serial kryminalny
Materiał nieemisyjny (1)
16:30film krótkometrażowy
Dzikusy (5)
16:45serial sensacyjny
Dzikusy (6)
17:35serial sensacyjny
Strefa mroku (3)
18:35serial grozy
CBS Europa
Świat bez końca (8-ost.)
od 14:45serial historyczny
Aż poleje się krew
15:40dramat obyczajowy
Skrawki życia
18:45dramat obyczajowy
HBO
Balon
od 14:00dramat obyczajowy
Był sobie pies 2
16:05film przygodowy
Premiera: Na planie
17:55magazyn filmowy
Ucieczka z Pretorii
18:25thriller
HBO 2
Stalowy gigant
od 14:50film animowany
Duma, uprzedzenie i jemioła
16:20komedia romantyczna
Stuart Malutki 2
17:45film przygodowy
HBO 3
Opowieści na dobranoc
od 14:20film familijny
4 Blocks 2 (2/7)
16:00serial kryminalny
Skarb narodów
16:55film przygodowy
Kino TV
Listy do Julii
od 14:45komedia romantyczna
Klątwa Tutenchamona (2-ost.)
17:00film przygodowy
Komisarz Rex 2 (12)
18:55serial kryminalny
Polsat Film
Rycerz króla Artura
od 14:25film przygodowy
Pewnego razu w Rzymie
17:00komedia romantyczna
TNT
Strażnik Teksasu (23)
od 14:55serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (24)
15:48serial sensacyjny
MacGyver 4 (6)
16:40serial sensacyjny
Aż poleje się krew
17:46dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 13:30piłka nożna
Premierowa Jazda (4)
15:40magazyn sportowy
Premiera: LaLiga Show
16:00magazyn piłkarski
Premiera: Premier League MatchPack
16:30magazyn piłkarski
Liga gra
17:00zapowiedź 9. kolejki
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:55mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - KGHM Zagłębie Lubin
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 14:4016. etap: Salamanca - Ciudad Rodrigo
Eurosport 2
Snooker: Turniej English Open
16:00mecz finałowy: Judd Trump - Neil Robertson
Kolarstwo: Vuelta a Espana
18:0016. etap: Salamanca - Ciudad Rodrigo
nSport+
Liga gra
15:00zapowiedź 9. kolejki
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
15:30mecz: Iberostar Tenerife - Herbalife Gran Canaria
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:55mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - KGHM Zagłębie Lubin
Polsat Sport
7. strefa
16:00magazyn siatkarski
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
17:30mecz: Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
od 14:001. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
16:002. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Trans World Sport
17:30magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
18:303. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Boks: Gala w Londynie
15:35waga ciężka: Oleksandr Usyk - Dereck Chisora
Ring TVP Sport
16:40magazyn bokserski
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet
17:45mecz: MKS Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!