Program TV

WTOREK 29.10
15:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (40)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3542)
18:00telenowela
Korona królów (275)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
TVP 2
Koło fortuny (591)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Polsat
Dlaczego ja? (879)
od 14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (402)
16:30serial paradokumentalny
zdjęcieGliniarze (392)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2942)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Szpital (466)
od 14:30serial paradokumentalny
Szkoła (751)
15:30serial paradokumentalny
19+ (452)
16:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1099)
18:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Niesamowite tajemnice
16:00serial dokumentalny
Profilerka (6)
18:00serial kryminalny
TV 4
zdjęciePolicjantki i Policjanci (600)
15:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (50)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (51)
16:30serial obyczajowy
Septagon (96)
18:00serial kryminalny
TV 6
MacGyver (53)
od 14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (40)
15:15serial kryminalny
Gliniarz i prokurator (88)
16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (17)
17:15serial przygodowy
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 2 (49)
15:00serial obyczajowy
Rodzinny interes 2 (71)
16:00serial obyczajowy
Rodzinny interes 2 (72)
17:00serial obyczajowy
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (227)
od 14:15serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (452)
15:15serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (190)
16:15serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Lewa robota (1174)
18:05serial fabularno-dokumentalny
Brzydula (18/55)
18:55serial komediowy
TVP Polonia
Polka po indyjsku
od 14:40film dokumentalny
Z pamięci (10)
15:35cykl felietonów
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (258)
15:55telenowela historyczna
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Koło pióra
18:25program kulturalny
Barwy szczęścia (2069)
18:55serial obyczajowy
WP
Tydzień na dom (5)
15:00serial dokumentalny
Tydzień na dom (6)
15:30serial dokumentalny
Remont w stylu Vegas (7)
15:55program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Jeździec znikąd
od 13:30western
Ale krótkie po polsku: Nie do śmiechu
15:40blok filmów krótkometrażowych
Kino Mówi: Ciało: Oko na Julię
18:15dramat obyczajowy
AXN
Gęsia skórka
od 14:00komedia
Siła rażenia
16:10film sensacyjny
Sprawiedliwość ulicy
18:10film sensacyjny
CANAL+
Lincoln
od 14:45dramat biograficzny
Mały Grand Hotel: Napad (4)
17:15serial komediowy
CANAL+ 1
Kiler-ów 2-óch
od 13:20komedia
O co biega?
15:15magazyn sportowy
Lincoln
15:45dramat biograficzny
Mały Grand Hotel: Napad (4)
18:15serial komediowy
CANAL+ Family
Bazary Europy: Zakopane (10)
od 14:45serial dokumentalny
Dwie prawdy
15:30dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
16:55chochliki telewizyjne
Lato
17:25dramat biograficzny
CANAL+ Film
Pływając z facetami
od 14:30komedia
Nie przegap
16:10magazyn informacyjny
Aktualności filmowe+
16:20magazyn filmowy
Kobieta pracująca
16:50dramat obyczajowy
Pierwszy rok
18:25dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Informator (1)
15:05serial sensacyjny
Informator (2)
16:05serial sensacyjny
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
17:40serial komediowy
Mały Grand Hotel: Napad (4)
17:55serial komediowy
Odprawa
18:10film krótkometrażowy
Bull (15)
18:30serial kryminalny
CBS Europa
Na deser
od 13:25komedia romantyczna
Raj
15:10komediodramat
Na tych samych falach
16:55komedia romantyczna
Moja słodka Sunday
18:30dramat kryminalny
HBO
Czarownica
15:00film fantasy
Dolina Krzemowa 6 (1)
16:40serial komediowy
Ralph Demolka w internecie
17:15film animowany
HBO 2
Mary Poppins powraca
od 13:20film fantasy
Filmy i gwiazdy
15:30magazyn filmowy
Star Trek
16:00film SF
Katarzyna Wielka (4-ost.)
18:05serial kostiumowy
HBO 3
Walentynki
od 13:35komedia romantyczna
Mecz ostatniej szansy
15:40komediodramat
Rocknrolla
17:20film sensacyjny
Kino Polska
Pierwszy dzień wolności
od 13:55dramat obyczajowy
zdjęcieDéja vu
15:50komedia kryminalna
Kabaretowy rejs (80)
18:00program rozrywkowy
Polsat Film
Bez hamulców
16:55film sensacyjny
Gęsia skórka
18:50komedia
TNT
Jackie Brown
od 14:45film sensacyjny
Wzgórze nadziei
17:50melodramat

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 13:20mecz: FC Bayern Monachium - 1. FC Union Berlin
Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:35mecz: FC Barcelona - Real Madryt CF
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
nSport+
Ekstraklasa po godzinach
15:00magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 13. kolejka
16:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
17:00mecz: Legia Warszawa - Wisła Kraków
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:00mecz: Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów
Piłka nożna: Puchar Polski
17:15mecz 2. rundy: Bytovia Bytów - Cracovia
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
15:00mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
17:00mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
od 14:30mecz: FC Viktoria Pilzno - SK Slavia Praga
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
16:30mecz: GKS Bełchatów - Miedź Legnica
Magazyn Fortuna 1. ligi
18:30magazyn piłkarski
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA Finals w Shenzhen
od 14:30mecz fazy grupowej
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
17:30mecz: MMTS Kwidzyn - PGE VIVE Kielce

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!