Program TV na sobotę 30.03.2024
POPULARNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
TVP 1
Ben Hur
od 22:35dramat historyczny
Matylda (3)
0:50serial kostiumowy
Cristiada
1:50dramat historyczny
TVP 2
Światło między oceanami
od 23:10dramat obyczajowy
Złodziej w hotelu
1:35film kryminalny
Siła przetrwania
3:25dramat biograficzny
Polsat
Battleship: Bitwa o Ziemię
0:05film SF
Świat według Kiepskich: Złote jajko (99)
3:00serial komediowy
Nasz nowy dom (186)
3:30reality show
TVN
Noe: Wybrany przez Boga
od 22:35dramat przygodowy
Autentyczni (2)
1:30program rozrywkowy
Dowody zbrodni (18/23)
2:15serial kryminalny
Szpital (286)
3:10serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (14)
od 23:25program rozrywkowy
Odludzie
0:30dramat sensacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (24)
2:15program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (29)
3:05serial sensacyjny
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (770)
0:05serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (771)
1:05serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (772)
2:05serial kryminalny
Interwencja
3:05magazyn reporterów
Disco Polo Life (2257)
3:25magazyn muzyczny
TV 6
Łatwa dziewczyna
od 23:00komedia
Pogrzebani za domem (6)
1:00serial dokumentalny
Pogrzebani za domem (7)
2:00serial dokumentalny
Benny Hill (48)
3:00program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów: Duch (13)
3:40serial obyczajowy
TV Puls
Brudna sprawiedliwość
od 23:50film sensacyjny
Zobacz to!: Menu na miarę (8)
1:55program kulinarny
Dyżur 3 (38)
2:30serial dokumentalny
Menu na miarę (9)
2:55program kulinarny
Dyżur 3 (30)
3:20serial dokumentalny
TVN 7
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
od 22:50film fantasy
Hotel Paradise 8 (16/40)
2:15reality show
Medium z Long Island 4 (10/33)
3:15reality show
Mieszkając z duchem 2 (1/10)
3:45serial dokumentalny
TVP Kultura
Hala odlotów
od 23:55talk-show
Da Vinci odkodowany
1:05film dokumentalny
Czwartkowy klub filmowy: Chwasty
2:15dramat obyczajowy
TVP Polonia
Gra słów. Krzyżówka (835)
0:00teleturniej
Perły Bałtyku: Najmniejsze skarby morza
0:30serial dokumentalny
Olá Polônia (146)
1:00magazyn polonijny z Ameryki Południowej
Przepis dnia
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:55program publicystyczny
Lokatorka 3 (3)
3:05serial kryminalny
Triduum Paschalne: Wielka Sobota
3:55program religijny
WP
1, 2, 3... Kabaret! 2: Kawa, herbata, coś mocniejszego (1)
0:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (13)
1:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 2: Matki, żony, kochanki (2)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 2: Cezary Pazura, część 2 (5)
3:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
ale kino+
Inwersja
od 22:20dramat sensacyjny
Tempo Home
0:10film krótkometrażowy
Raisa
0:30film dokumentalny
Dalej jest dzień
0:50film krótkometrażowy
We Have One Heart
1:15film krótkometrażowy
Dziewczyna z moich snów
1:35film krótkometrażowy
Misja Afganistan (11)
2:15serial wojenny
Kiler-ów 2-óch
3:15komedia
AXN
Cloverfield Lane 10
od 22:50thriller
Walker: Strażnik Teksasu (1)
0:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (2)
1:50serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (20)
2:50serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (21)
3:45serial kryminalny
CANAL+ 1
Premiera: Kiedy ślub? (8-ost.)
0:00serial komediowy
Reguły zabijania
0:50film sensacyjny
Życie w błocie się złoci
2:20dramat obyczajowy
Wiarołom
3:50dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Chwile szczęścia (2)
od 23:20serial dokumentalny
Skowyt
0:25film krótkometrażowy
Remont w 48h 2 (3)
1:15magazyn poradnikowy
Remont w 48h 2 (4)
1:40magazyn poradnikowy
Remont w 48h 2 (5)
2:15magazyn poradnikowy
Remont w 48h 2 (6)
2:40magazyn poradnikowy
Remont w 48h 2 (7)
3:20magazyn poradnikowy
Remont w 48h 2 (8)
3:45magazyn poradnikowy
CANAL+ Premium
Reguły zabijania
od 23:50film sensacyjny
Życie w błocie się złoci
1:20dramat obyczajowy
Wiarołom
2:50dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Prawo i porządek. Przestępczość zorganizowana 3 (7)
0:00serial kryminalny
Ptak dobrego Boga: Meet the Lord (1)
0:40serial historyczny
Ptak dobrego Boga: A Wicked Plot (2)
1:35serial historyczny
Ptak dobrego Boga: Mister Fred (3)
2:15serial historyczny
Ptak dobrego Boga: Smells Like Bear (4)
3:00serial historyczny
Ptak dobrego Boga: Hiving the Bees (5)
3:45serial historyczny
CBS Europa
Monte Carlo
od 23:10komedia przygodowa
Rycerz pierwszej damy
1:15komediodramat
Przyjaciel do końca świata
3:10komedia romantyczna
Epic Drama
Agatha i klątwa Isztar
od 22:30film kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Wszystko się wali: część 1 (10)
0:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Wszystko się wali: część 2 (11)
1:25serial kryminalny
Babilon Berlin 4 (1)
2:15serial kryminalny
Wiedeńska krew 2: Melancholijna hrabina (1)
3:00serial kryminalny
HBO 2
Niepokonana Tatiana Suarez
od 23:10film dokumentalny
Malowanie z Johnem 3: My Friend Flea (4)
0:30serial dokumentalny
Jak stworzyć bestseller
1:00komediodramat
Goście
2:40horror
HBO 3
Gra o tron 5: The Sons of the Harpy (4)
od 23:45serial fantasy
Gra o tron 5: Kill the Boy (5)
0:35serial fantasy
Mandy
1:35horror
Aquaman
3:35film SF
Polsat Film
Ostatni Mohikanin
od 23:40film przygodowy
Ślad: Późna miłość (88)
2:05serial kryminalny
Ślad: Zaczarowany las (89)
3:05serial kryminalny
Stopklatka
Straszne piątki: Zbaw nas ode złego
od 23:00horror
Chemia
1:30dramat obyczajowy
Warzywa i owoce
3:40etiuda filmowa
Warner TV
Czarownice z Eastwick
od 22:00horror komediowy
Szczęściarz
1:00dramat obyczajowy
Sindbad Żeglarz
3:05film przygodowy
SPORTOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
od 23:05mecz półfinałowy gry pojedynczej
Basket Office
1:30magazyn koszykarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
3:00mecz: Sacramento Kings - Dallas Mavericks
CANAL+ Sport 5
Boks: BKFC 58 w Sofii
od 23:15waga junior ciężka: Toni Markulev - Kaloyan Kolev
Liga+ Extra
1:20magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
od 22:30mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
0:30kolarstwo
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
1:30supergigant kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
2:15supergigant mężczyzn
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
3:00kolarstwo
Eurosport 2
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:00supergigant mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:45zjazd mężczyzn
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
1:30mecz finałowy
Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Mont-Sainte-Anne
3:45snowcross
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Miami
0:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
2:00waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 22:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Sporty walki: FEN 32 w Warszawie
1:00walka: Mateusz Rębecki - Jose Barrios 20.02.2021
Polsat Sport News
KOTV Classics
0:00magazyn bokserski
Sporty walki: Babilon MMA 18 w Warszawie
1:00walka: Paweł Pawlak - Adrian Błeszyński 27.11.2020
TVP Sport
Retransmisja
od 22:45
Odliczanie do EURO 2024
0:55podsumowanie meczów barażowych
Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa świata - Dubaj 2024
2:50mecz finałowy: Brazylia - Włochy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!