Program TV

WTOREK 29.09
0:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Świat bez fikcji: Ścigając zło
od 22:45film dokumentalny
Warto rozmawiać
0:30talk-show
Światło między oceanami
1:30dramat obyczajowy
TVP 2
Łagodna
od 23:50dramat obyczajowy
Warto kochać (26)
2:20serial obyczajowy
Mróz
3:20film kryminalny
Polsat
zdjęcieSiła rażenia
0:05film sensacyjny
Gwiazd naszych wina
2:05melodramat
TVN
Przetrwanie
od 22:30dramat przygodowy
zdjęcieChyłka - Kasacja (4/6)
1:00serial kryminalny
Co za tydzień
2:00magazyn informacyjny
Zabójcza broń 3 (4)
2:45serial sensacyjny
Uwaga!
3:40magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Dopóki tam byłaś
0:00komedia romantyczna
Żądło namiętności
2:25film erotyczny
TV 4
Śmierć na 1000 sposobów (7)
od 23:50serial dokumentalny
Spadkobiercy (20)
0:20program rozrywkowy
Śmierć na 1000 sposobów (8)
1:20serial dokumentalny
Galileo (828)
1:50program popularnonaukowy
SuperLudzie (23)
2:50serial dokumentalny
SuperLudzie (24)
3:20serial dokumentalny
Trans World Sport
3:50magazyn sportowy
TV 6
Zdobycz
od 23:00thriller
Benny Hill (54)
2:00program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
TVN 7
NOC Magii
2:20interaktywny program rozrywkowy
TVP Polonia
Focus on Poland (439)
od 23:55program informacyjny
Korona królów (379)
0:10telenowela historyczna
Figu Migu: Nie zjem i już (36)
1:30program dla dzieci
Alarm!
1:40magazyn interwencyjny
Polonia 24
2:00magazyn informacyjny
Pogoda
2:20magazyn informacyjny
Sport
2:24magazyn sportowy
Wiedźmin: Ciri (13)
2:30serial fantasy
Barwy szczęścia (2258)
3:15serial obyczajowy
WP
Kabaret na żądanie (11)
0:00program rozrywkowy
Kobiety kryminału (9)
1:00serial dokumentalny
Kobiety kryminału (10)
1:30serial dokumentalny
Scott i Bailey (7)
2:00serial kryminalny
Kabaret na żądanie (17)
3:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Świadek
od 22:30thriller
Trylogia o miłości: Uwiązani
0:10dramat obyczajowy
Spitsbergen
2:05film krótkometrażowy
Odciąć pępowinę
2:30film krótkometrażowy
Dreamland
2:40etiuda filmowa
Czempion
3:00film krótkometrażowy
Acid Rain
3:25film krótkometrażowy
Belfer 2 (3)
3:55serial kryminalny
AXN
Desperado
od 23:00film sensacyjny
Alex Rider (2)
1:10serial sensacyjny
zdjęcieL.A.'s Finest 2 (2)
2:05serial akcji
MacGyver 4 (6)
3:00serial akcji
NCIS: Los Angeles 11 (19)
3:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Pamięć krwi
od 23:20thriller
Zwyczajna przysługa
0:50komedia kryminalna
Polityka
2:45film obyczajowy
CANAL+ Family
Braveheart - Waleczne serce
od 21:55dramat historyczny
Maiden
0:55film dokumentalny
Księga wielkich życzeń
2:35dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Pamiątka
od 23:10dramat obyczajowy
Pokłosie
1:05dramat obyczajowy
Cudownie ocalony
2:50komedia obyczajowa
CANAL+ Premium
Zwyczajna przysługa
od 23:50komedia kryminalna
Polityka
1:45film obyczajowy
Pisarze. Serial na krótko (7)
3:55serial komediowy
CANAL+ Seriale
Zbaw nas ode złego (8)
od 23:40serial kryminalny
Aktualności filmowe+
0:40magazyn filmowy
All Inclusive
1:10film krótkometrażowy
Pan Tadeusz
1:25film kostiumowy
Czarny mercedes
3:55film kryminalny
HBO
Druga szansa
1:40dramat obyczajowy
Rycerz króla Artura
3:40film przygodowy
HBO 2
Sprawa idealna 4 (6/7)
od 23:20serial obyczajowy
Patria (1/8)
0:15serial obyczajowy
Patria (2/8)
1:15serial obyczajowy
Gran Torino
2:20dramat sensacyjny
HBO 3
Pewnego razu... w Hollywood
od 23:05komediodramat
Kraina Lovecrafta (7/10)
1:45serial grozy
Love Life (8/10)
2:45serial komediowy
Tak czy owak (8/10)
3:15serial komediowy
Kino Polska
Uwikłanie
od 23:50film kryminalny
Kino TV
Kumple na zawsze
od 23:05film sensacyjny
Skok Henry'ego
3:05komedia kryminalna
Polsat Film
Gliniarze: Romka (432)
1:15serial paradokumentalny
Gliniarze: Rodzinne sprawy (433)
2:15serial paradokumentalny
Gliniarze: Radiowiec (339)
3:15serial paradokumentalny
Stopklatka
Carrie
od 23:55horror
Tam i z powrotem
1:55film obyczajowy
TNT
Odkupienie: Kickboxer 5
od 22:50thriller
Nuklearny szantaż
0:35film sensacyjny
12 rund 3
2:15dramat kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Jej Wysokość Premier League
od 23:15magazyn piłkarski
Premiera: Sport News+
0:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga niemiecka
0:50mecz: FC Augsburg - Borussia Dortmund
Koszykówka mężczyzn: NBA
3:00mecz fazy play-off
nSport+
Liga+ Extra
od 22:35magazyn piłkarski
Sport News+
0:15magazyn sportowy
Ekstrapaka: 5. kolejka
0:30magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Lech Poznań
2:30serial dokumentalny
Polsat Sport
Sporty walki: UFC 253: Adesanya vs. Costa
od 23:00waga średnia: Israel Adesanya - Paulo Costa; waga półciężka: Dominick Reyes - Jan Błachowicz
Boks
2:00boks
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 23:00mecz: Heracles Almelo - PSV Eindhoven
Sporty walki: KSW
1:00sporty walki
Polsat Sport News
Sporty walki: KSW
od 23:00sporty walki
30-lecie GROM
1:00serial dokumentalny
TVP Sport
Boks: Walka o pas WBC World w Uncasville
0:55waga średnia: Jermall Charlo - Siergiej Derewianczenko
Boks: Walka o pasy WBC World, WBA Super World i IBF World w Uncasville
3:00waga superpółśrednia: Jermell Charlo - Jeison Rosario

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!