Lombard. Życie pod zastaw 2 (74)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (74)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Lidka przynosi do lombardu modne kreacje. Twierdzi, że musi zastawić swoją kolekcję, bo zabrakło jej pieniędzy na wpisowe na konkurs dla młodych projektantów. Mariusz nie chce przyjąć ubrań.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Do lombardu przychodzi Lidka, która przynosi ze sobą wiele modnych kreacji. Twierdzi, że musi zastawić stworzoną przez siebie kolekcję ubrań, bo zabrakło jej pieniędzy na wpisowe na konkurs dla młodych projektantów. Andżelika zachwyca się strojami, ale Mariusz nie chce przyjąć ubrań. Jakiś czas później okazuje się, że Lidka zastawiła swoją kolekcję w second handzie. Andżelika zastanawia się, dlaczego ekskluzywne stroje trafiły do lumpeksu. Postanawia to sprawdzić. Prawda, do której dociera, otwiera jej wstęp na pokaz mody. Andżelika załatwia też wejściówki dla Ziutka i Grażyny w nadziei, że będą mogli spotkać się i porozmawiać z córką. Niestety, Oliwii nie ma na pokazie. Andżelika spotyka się z Cezarym. Cały czas stara się jednak utrzymać ich znajomość w tajemnicy przed kolegami z pracy i córką. Grażyna i Ziutek próbują dotrzeć do córki Oliwii, która uczestniczy w pokazach mody. Niebawem kobieta spotyka w lombardzie Sławomira i dowiaduje się, że jest on mężem jej córki. W lombardzie pojawia się też Wietnamczyk, oszukany przez taksówkarza, który zastawia złoto, żeby zapłacić za kurs. Mariusz wzywa policję.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także