Program TV

ŚRODA 28.08
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (552)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Ranczo: Wspólny wróg (11)
9:15serial obyczajowy
TVP 2
Pożyteczni.pl
od 6:50magazyn
Familiada
7:20teleturniej
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (71)
8:45serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (72)
9:15serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (59)
9:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (692)
10:45serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 6
Buffy, postrach wampirów (13)
7:00serial przygodowy
Drużyna A (20)
8:00serial sensacyjny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (319)
9:00serial obyczajowy
Galileo (120)
10:00program popularnonaukowy
TVN 7
Ukryta prawda (675)
od 6:10serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (145)
7:10serial fabularno-dokumentalny
Szpital (343)
8:10serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (182)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Mango
10:15telezakupy
WP
Sześć sióstr (107)
od 6:45serial obyczajowy
Włoskie porządki (7)
7:55serial obyczajowy
Dla Sary (4)
9:10serial obyczajowy
Moje dziecko mnie bije! (1)
10:05serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Odciąć pępowinę
8:00film krótkometrażowy
Ale krótkie po polsku: Z Paryżem w tle
8:20blok filmów krótkometrażowych
Wielkie zimno
9:10komedia
AXN
MacGyver 2 (2)
od 6:40serial akcji
Profil 5 (5)
7:30serial kryminalny
Profil 5 (6)
8:35serial kryminalny
CANAL+
Tam i z powrotem
od 6:15film obyczajowy
O co biega?
7:55magazyn sportowy
Lincoln
8:25dramat biograficzny
Larp
10:50etiuda filmowa
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Tam i z powrotem
7:15film obyczajowy
O co biega?
8:55magazyn sportowy
Lincoln
9:25dramat biograficzny
CANAL+ Family
Świrnięty Mikołaj
od 6:55komedia
Lot "Feniksa"
8:05dramat sensacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Morze Arabskie (2)
10:00serial dokumentalny
Twierdze przyrody (2)
10:50serial dokumentalny
CANAL+ Film
Wielki Kanion
od 6:00dramat kryminalny
Nie przegap
8:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
8:20chochliki telewizyjne
Pianista
8:25dramat wojenny
Miłość na safari
10:50melodramat
CANAL+ Seriale
Medyceusze: Władcy Florencji 2 (7)
od 6:20serial historyczny
Larp
8:15etiuda filmowa
Odprawa
8:45film krótkometrażowy
A.B.C. (3)
9:05serial kryminalny
A.B.C. (4)
9:50serial kryminalny
CBS Europa
Nocny gość
7:00dramat obyczajowy
Dłonie obcego (1/2)
8:55dramat sensacyjny
Dłonie obcego (2-ost.)
10:45dramat sensacyjny
HBO
Walentynki
od 6:00komedia romantyczna
Zmiana pasa
8:05thriller
Na planie
9:40magazyn filmowy
Gentleman z rewolwerem
10:10komediodramat
HBO 2
Frida
od 6:00dramat biograficzny
Pomniejszenie
8:05komedia
Roman J. Israel
10:20dramat kryminalny
HBO 3
Mężowie i żona
od 6:00komedia
Traffic Stop
7:55film dokumentalny
Lego Ninjago: Film
8:30film animowany
Star Trek
10:15film SF
Kino Polska
Jak zostałem Rosjaninem (16)
od 6:40serial komediowy
Stara baśń
7:50film kostiumowy
Od pełni do pełni
10:00komedia obyczajowa
Polsat Film
Stołeczna drogówka
7:00serial dokumentalny
Nasz nowy dom (49)
7:30reality show
Stopklatka TV
Złotopolscy (282)
od 6:50telenowela
Plebania (24)
7:20serial obyczajowy
Plebania (25)
7:50serial obyczajowy
Plebania (26)
8:20serial obyczajowy
Castle 2: Podwójne życie (10)
9:45serial kryminalny
TNT
Ringo Kid
od 6:35western
Jumpin' Jack Flash
8:50komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Bundesliga Highlights Show
od 6:50magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Liverpool FC - Arsenal FC
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: Celta Vigo - Valencia CF
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Żużel: PGE Ekstraliga
9:50mecz: Get Well Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
od 6:00mecz fazy grupowej: Włochy - Belgia
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
8:30mecz fazy grupowej: Polska - Ukraina
Magazyn żużlowy
10:30magazyn sportowy
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 6:00mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
8:30rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off: PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
7:07mecz fazy grupowej: Holandia - Estonia
Sport flesz
8:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
8:07mecz: FC Slovan Liberec - AS Sparta Praga
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
9:07mecz: FC Slovan Liberec - AS Sparta Praga
Sport flesz
10:00program informacyjny
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
10:07mecz fazy grupowej: Niemcy - Słowacja

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!