Komisarz Alex 2: Nieme krzyki (15)

Komisarz Alex 2: Nieme krzyki (15)

5.8/10
serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Aleksandra Hamkało, Ireneusz Czop
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:Zostaje uprowadzona kobieta i jej dwoje dzieci. Porywacze grożą im śmiercią, jeśli mąż nie odda im długu. Dziewczynce udaje się uciec. W szoku trafia do szpitala. Może pomóc jej kynoterapia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy łódzkich policjantów zajmujących się sprawami kryminalnymi. Komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) współpracuje na co dzień z podkomisarz Lucyną Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszardem Puchałą (Ireneusz Czop). W rozwiązywaniu kryminalnych zagadek niezwykle pomocny jest także pies Marka, dzielny Alex.

W tym odcinku

Kobieta i jej dwoje dzieci - nastoletni syn i kilkuletnia córka - zostają uprowadzeni. Porywacze grożą im śmiercią, jeśli ojciec rodziny, który sfingował swoją śmierć i uciekł za granicę, nie odda im długu. Dziewczynce udaje się uciec przestępcom. Dziecko trafia do szpitala. Jest w stanie szoku i nic nie mówi. Bromski przeprowadza się. Poznaje mieszkającą w sąsiedztwie weterynarz Olę. Sugeruje ona policjantowi, żeby spróbował kynoterapii. Dzięki Aleksowi dziewczynka zaczyna kontaktować się z otoczeniem. Rysuje miejsce, w którym była przetrzymywana. Bromski rozpoznaje lokalizację i razem z Lucyną i Puchałą odbijają zakładników i aresztują porywaczy. W życiu podkomisarz Szmidt pojawia się tajemniczy mężczyzna.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)