Ogólnotematyczne

18:40teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
16:35serial fabularno-dokumentalny
18:00magazyn informacyjny
18:20magazyn informacyjny
18:25magazyn sportowy
18:35serial obyczajowy
19:30serial komediowy
od 15:45program rozrywkowy
17:50reality show
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30program publicystyczny
od 15:55film animowany
18:00reality show
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
od 14:10film przygodowy
16:25komedia romantyczna
19:00serial kryminalny
od 14:55komedia
16:45komedia romantyczna
19:00program popularnonaukowy
16:00serial obyczajowy
17:00serial obyczajowy
18:00film sensacyjny
od 15:50thriller
17:30program rozrywkowy
17:50serial kryminalny
18:50program rozrywkowy
19:30program rozrywkowy

Filmowe

od 15:25serial kryminalny
16:25film przygodowy
od 15:10mecz: Cracovia - Arka Gdynia
17:30mecz: Legia Warszawa - Lech Poznań
16:00magazyn informacyjny
16:10mecz: Cracovia - Arka Gdynia
18:30mecz: Legia Warszawa - Lech Poznań
od 14:10komedia
16:20film krótkometrażowy
18:05magazyn muzyczny
zdjęcie
16:40komedia
18:25film sensacyjny
od 15:30film fantasy
19:10komediodramat
od 15:35komedia
18:40komediodramat
16:05serial komediowy
16:35serial komediowy
17:00serial komediowy
17:25serial komediowy
zdjęcie
18:00serial SF
19:00serial komediowy
19:30serial komediowy
od 15:35film wojenny
17:55komedia obyczajowa
od 15:30film SF
17:45dramat historyczny

Sportowe

16:55mecz: Manchester City FC - Chelsea FC
19:00Mexico Championship - finał
od 15:05mecz fazy play-off: Skjern Handbold - Motor Zaporoże
18:30magazyn piłkarski
18:55mecz fazy grupowej: Paris Saint-Germain Handball - THW Kiel
od 14:45mecz: Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel
17:30magazyn sportowy
zdjęcie
18:00waga superpółśrednia: Kell Brook - Siergiej Rabczenko; waga superkogucia: Gamal Yafai - Gavin McDonnell
od 14:25mecz: SBV Vitesse - AFC Ajax
16:30magazyn piłkarski
18:10mecz finałowy gry pojedynczej
od 14:25mecz: Lokomotiw Moskwa - Spartak Moskwa
16:30magazyn sportowy
17:00program informacyjny
17:07rewanżowy mecz półfinałowy: SS Lazio - AC Milan
18:00program informacyjny
18:07rewanżowy mecz półfinałowy: SS Lazio - AC Milan
19:00program informacyjny
19:07mecz: SBV Vitesse - AFC Ajax
18:50mecz: 1.rundy play-off: Comarch Cracovia - KH Unia Oświęcim

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!