Program TV

SOBOTA 15.12
15:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Rajd Błyskawicy
15:00film sensacyjny
Czynnik PSI 2 (3)
17:00serial SF
Wojna z mafią 6 (19)
18:00serial kryminalny
TV 4
Eko-jaja
od 14:55komedia
Policjantki i Policjanci (438)
17:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (439)
18:00serial obyczajowy
TV 6
9. miesiąc (11)
od 14:35serial fabularno-dokumentalny
Potyczki z tatą
15:45komedia
Śmierć na talerzu (11)
18:00serial dokumentalny
TV Puls
19. Mazurska Noc Kabaretowa (1)
15:05program rozrywkowy
zdjęcieIdealny facet
16:00komedia romantyczna
Śnięty Mikołaj
18:00komedia
TVN 7
Dobry piesek!
od 14:50komedia
zdjęcieSknerus
16:40komedia
TVP Kultura
Akcja pod Arsenałem
od 14:45dramat wojenny
Szalony zegar
16:25film animowany
Kino odzyskane
16:40reportaż
zdjęcieSzarada
17:05komedia sensacyjna
TVP Polonia
Wolny ekran (123)
15:40magazyn
Kulturalni PL
16:00magazyn
Słownik polsko@polski
17:00talk-show prof. Jana Miodka
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
M jak miłość (1397)
17:55serial obyczajowy
WP
Wariaci za kierownicą 2 (1)
16:00serial dokumentalny
Kabaret na żądanie (15)
16:55program rozrywkowy
SNL Polska - Weekend Update (7)
17:50program rozrywkowy
Ucho Prezesa 4 (4)
18:05serial komediowy
Mistrzowie Kabaretu (11)
18:30program rozrywkowy

FILMOWE

AXN
Premiera: Candice Renoir 4 (5)
od 14:00serial komediowy
1000 lat po Ziemi
15:10film SF
Green Lantern
17:05film SF
CANAL+
W imię prawdy
od 14:10dramat kryminalny
Łapu-capu
15:45chochliki telewizyjne
Nie przegap
16:00magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:10mecz: Real Valladolid - Atletico Madryt
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25mecz: Real Madryt CF - Rayo Vallecano
CANAL+ 1
Zwierzęta z rezerwatu Masai Mara
od 14:15film dokumentalny
W imię prawdy
15:10dramat kryminalny
Łapu-capu
16:45chochliki telewizyjne
Nie przegap
17:00magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:10mecz: Real Valladolid - Atletico Madryt
CANAL+ Family
Wymiana księżniczek
od 13:30dramat historyczny
Nowa Tonacja
15:15magazyn muzyczny
Ptaszek i gąsienica
15:45film krótkometrażowy
Nie trać głowy
15:50film krótkometrażowy
Małe zwierzaki i przyjaciele (2)
16:15serial dokumentalny
Strażacy
17:05dramat obyczajowy
Nowa Tonacja
18:40magazyn muzyczny
CANAL+ Film
Wojna płci
od 14:00film biograficzny
Daddy Cool
16:00komedia
Nie przegap
17:35magazyn informacyjny
Szybcy i wściekli 8
17:45film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Madiba. Życie Nelsona Mandeli (3)
od 14:00serial obyczajowy
Świetne wieści
15:30film krótkometrażowy
Informator (3)
16:15serial sensacyjny
Informator (4)
17:15serial sensacyjny
Ślub po czterdziestce (5)
18:15serial obyczajowy
CBS Europa
Posejdon (1/2)
od 13:35dramat katastroficzny
Posejdon (2-ost.)
15:25dramat katastroficzny
Pinokio
17:10film familijny
HBO
Oz: Wielki i potężny
od 14:45film fantasy
Piraci!
16:55film animowany
Sztuka dorastania
18:25dramat obyczajowy
HBO 2
Genialna przyjaciółka (7)
od 14:30serial obyczajowy
Genialna przyjaciółka (8-ost.)
15:30serial obyczajowy
Transformers 3
16:35film SF
HBO 3
Godzilla
od 13:15film SF
Thor: Ragnarok
15:30film przygodowy
Sully
17:40dramat obyczajowy
Kino TV
Przygody Merlina (3)
od 14:45serial fantasy
Przygody Merlina (4)
15:50serial fantasy
Taxi 4
16:50komedia sensacyjna
Vabank 2, czyli riposta
18:50komedia sensacyjna
Polsat Film
Przyjadę do domu na święta
od 14:10film familijny
zdjęcieSmerfy 2
16:00film familijny
G.I. Joe: Odwet
18:40film sensacyjny
Stopklatka TV
Zoom: Akademia superbohaterów
od 14:25komedia fantasy
Arizona Junior
16:05komedia kryminalna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Super Piątek
od 14:40magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga niemiecka
15:20mecz: TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:40mecz: Górnik Zabrze - Arka Gdynia
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 13:00mecz: Wisła Płock - Wisła Kraków
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
15:10mecz: Cracovia - Pogoń Szczecin
Koszykówka mężczyzn: NBA
17:30mecz: Philadelphia 76ers - Indiana Pacers
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: ONICO Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice
Polsat Sport Extra
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen
od 14:35bieg na dochodzenie mężczyzn
zdjęcie7. strefa
15:30magazyn siatkarski
Piłka nożna: Liga czeska
17:00mecz: 1.FK Pribram - AC Sparta Praga
TVP Sport
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Davos
od 14:15biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata
18:252. połowa meczu ćwierćfinałowego: Espérance S. de Tunis - Al Ain FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!