Ogólnotematyczne

od 13:50mecz grupy C: Dania - Australia
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
17:30teleturniej muzyczny
18:30teleturniej
od 14:50serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10magazyn informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:40serial paradokumentalny
17:40serial paradokumentalny
18:50magazyn informacyjny
16:00serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
od 14:55serial paradokumentalny
15:55serial fantasy
16:55serial obyczajowy
17:55serial obyczajowy
15:00serial fabularny
zdjęcie
16:00serial obyczajowy
zdjęcie
17:00serial obyczajowy
18:00serial obyczajowy
od 14:15serial sensacyjny
15:15serial fantasy
16:15serial przygodowy
17:15serial przygodowy
18:15serial komediowy
16:25serial dokumentalny
16:55program dla dzieci
17:30magazyn informacyjny
17:55magazyn kulinarny
18:25program publicystyczny
18:55serial obyczajowy
od 7:30
16:00serial przygodowy
18:05program rozrywkowy
18:10magazyn motoryzacyjny
18:50horror

Filmowe

od 13:45dramat obyczajowy
15:55dramat społeczny
17:20film dokumentalny
18:25film przygodowy
zdjęcie
15:00serial kryminalny
16:00serial kryminalny
17:00serial sensacyjny
18:00serial kryminalny
od 14:15dramat biograficzny
16:05magazyn muzyczny
16:35dramat wojenny
18:25magazyn informacyjny
18:35chochliki telewizyjne
18:40film animowany
od 14:45magazyn filmowy
15:15dramat biograficzny
17:05magazyn muzyczny
17:35dramat wojenny
od 13:20dramat katastroficzny
15:20magazyn informacyjny
15:30chochliki telewizyjne
16:25magazyn muzyczny
16:55film obyczajowy
18:05komedia
od 14:30komedia sensacyjna
17:40thriller
od 14:30komedia sensacyjna
16:25serial kryminalny
17:30serial obyczajowy
18:20serial obyczajowy
od 14:55film SF
17:30thriller
od 14:45dramat obyczajowy
16:45dramat obyczajowy
18:25serial komediowy
od 14:10film sensacyjny
16:00dramat biograficzny
17:55film sensacyjny
od 13:55dramat historyczny
zdjęcie
15:45serial obyczajowy
16:50film przygodowy
od 14:35film przygodowy
16:25film obyczajowy
18:00program rozrywkowy
15:00dramat biograficzny
17:00komediodramat
18:55serial kryminalny
15:00melodramat
zdjęcie
16:50film sensacyjny
od 14:55thriller
17:10komedia sensacyjna

Sportowe

od 13:30mecz fazy grupowej: Real Madryt CF - Borussia Dortmund
15:30BMW International Open - 1. runda
od 14:00mecz finałowy: Mark Williams - John Higgins
16:00magazyn piłkarski
16:30magazyn piłkarski
16:45magazyn piłkarski
zdjęcie
17:00magazyn sportowy
18:00magazyn sportowy
18:30magazyn sportowy
od 13:30mecz: Wisła Kraków - Górnik Zabrze
16:00magazyn piłkarski
16:55skrót meczu: Falubaz Zielona Góra - BETARD Sparta Wrocław
17:30skrót meczu: FOGO Unia Leszno - Get Well Toruń
15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
17:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
od 14:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
16:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
18:00mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!