Ogólnotematyczne

12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
14:00serial obyczajowy
14:55program muzyczny
15:10serial dokumentalny
15:45magazyn informacyjny
15:55magazyn informacyjny
12:40serial obyczajowy
13:40serial fabularno-dokumentalny
14:15film dokumentalny
15:25serial obyczajowy
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
14:00serial paradokumentalny
od 11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial obyczajowy
12:00serial fabularny
13:00serial fabularny
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
12:00serial komediowy
12:55serial komediowy
13:40program rozrywkowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
od 11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
13:25serial obyczajowy
14:20serial obyczajowy
15:45magazyn informacyjny
15:55telenowela dokumentalna
od 7:30
15:55program rozrywkowy

Filmowe

od 11:45blok filmów krótkometrażowych
14:50blok filmów krótkometrażowych
12:00serial kryminalny
13:00serial sensacyjny
14:00serial kryminalny
15:00serial fabularno-dokumentalny
od 11:40musical
13:10magazyn muzyczny
13:30dramat obyczajowy
15:00magazyn sportowy
15:30dramat wojenny
od 10:45dramat obyczajowy
12:10chochliki telewizyjne
12:40musical
14:10magazyn muzyczny
14:30dramat obyczajowy
od 11:30film familijny
13:25film dokumentalny
14:25magazyn informacyjny
14:35chochliki telewizyjne
od 11:30komedia romantyczna
13:10magazyn informacyjny
13:25dramat obyczajowy
15:05magazyn filmowy
15:40dramat biograficzny
12:05serial komediowy
12:30serial obyczajowy
13:25serial obyczajowy
14:20film krótkometrażowy
14:30film krótkometrażowy
15:05dramat psychologiczny
od 11:25komedia
zdjęcie
13:10komediodramat
15:05film przygodowy
12:05film kryminalny
13:05film kryminalny
15:50dramat obyczajowy
12:05dramat obyczajowy
14:00dramat sensacyjny
15:55serial biograficzny
od 11:35serial obyczajowy
12:10serial obyczajowy
13:05serial obyczajowy
14:05dramat obyczajowy
15:50dramat obyczajowy
od 11:25dramat wojenny
13:30komediodramat
15:40dramat sensacyjny
od 10:45komedia
12:50film animowany
14:45dramat obyczajowy
od 11:40film przygodowy
14:00komedia

Sportowe

od 11:30mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
zdjęcie
14:00mecz: Cracovia - Wisła Kraków
12:00magazyn sportowy
12:30magazyn sportowy
13:00magazyn sportowy
13:30magazyn sportowy
od 11:05magazyn ligi polskiej
12:40mecz: Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
14:45mecz: Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze
12:00mecz fazy grupowej: PGE Skra Bełchatów - Personal Bolivar
14:05bieg sprinterski kobiet
15:30magazyn siatkarski
13:30mecz fazy grupowej: Sarmayeh Bank Teheran VC - Sada Cruzeiro
15:40mecz: AFC Ajax - PSV Eindhoven
12:00program informacyjny
12:07mecz 1/8 finału: ACF Fiorentina - UC Sampdoria
13:00program informacyjny
13:07magazyn piłkarski
14:00program informacyjny
14:07magazyn piłkarski
15:00program informacyjny
15:07mecz fazy grupowej: Zenit Kazań - Shanghai Volleyball Club
od 11:45mecz półfinałowy: Al-Jazira Club - Real Madryt CF
13:50mecz: Villarreal CF - FC Barcelona

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!