Program TV

NIEDZIELA 25.08
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

Polsat
Hotel Transylwania
od 10:55film animowany
U Pana Boga w ogródku
15:15komedia obyczajowa
TVN
Co za tydzień
12:00magazyn informacyjny
Co za Sopot
12:30felieton
Polska na patelni (1/6)
12:35magazyn kulinarny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Ostatni Janczar (11)
12:00serial obyczajowy
Ostatni Janczar (12)
13:00serial obyczajowy
Ostatni Janczar (13)
14:05serial obyczajowy
Ostatni Janczar (14)
15:10serial obyczajowy
TV 4
Powrót do przyszłości 3
od 11:55komedia SF
Wałęsa. Człowiek z nadziei
14:30film biograficzny
TV 6
Duszek
od 11:00film familijny
Gwiazdy Kabaretu (15)
13:00program rozrywkowy
Policjantki i Policjanci (317)
14:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (318)
15:00serial obyczajowy
TVN 7
Pudłaki
od 11:30film animowany
Szpiedzy tacy jak my
13:30komedia sensacyjna
Maverick
15:45western komediowy
TVP Kultura
Trzeci punkt widzenia
od 11:45program publicystyczny
Hydrozagadka
12:20komedia
zdjęcieRain Man
13:45dramat psychologiczny

FILMOWE

ale kino+
Ludwig
od 11:55dramat historyczny
AXN
Batman i Robin
od 11:45film przygodowy
Kości 11 (17)
14:15serial kryminalny
Kości 11 (18)
15:10serial kryminalny
CANAL+
New York Taxi
13:05komedia sensacyjna
Nie przegap
14:45magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga angielska
14:55mecz: AFC Bournemouth - Manchester City FC
CANAL+ 1
Kuba Guzik
od 11:05film przygodowy
New York Taxi
14:05komedia sensacyjna
Nie przegap
15:45magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga angielska
15:55mecz: AFC Bournemouth - Manchester City FC
CANAL+ Family
Kokon
od 11:40komedia SF
Księgarnia z marzeniami
13:35dramat obyczajowy
Paddington 2
15:25film familijny
CANAL+ Film
Babcia w zamrażarce
od 10:30komedia
Nie przegap
12:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:20chochliki telewizyjne
Sofia
12:35dramat obyczajowy
Utoya, 22 lipca
13:55thriller
Łapu-capu extra
15:30chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
The Village (2)
od 11:40serial obyczajowy
The Village (3)
12:25serial obyczajowy
The Village (4)
13:10serial obyczajowy
The Village (5)
13:55serial obyczajowy
A.B.C. (1)
14:40serial kryminalny
A.B.C. (2)
15:25serial kryminalny
CBS Europa
Melodie miłości
od 11:50komedia romantyczna
Lew w zimie (1/2)
13:50dramat historyczny
Lew w zimie (2-ost.)
15:20dramat historyczny
HBO 2
Rampage: Dzika furia
od 11:05film przygodowy
zdjęciePowiedzmy sobie wszystko
13:50komediodramat
Kraina lodu
15:30film animowany
HBO 3
All American (5)
12:05serial obyczajowy
All American (6)
12:45serial obyczajowy
Wall-E
13:30film animowany
Niebezpieczny umysł
15:10dramat kryminalny
Kino Polska
Fusy
13:20film krótkometrażowy
Barwy ochronne
14:00dramat obyczajowy
Kino TV
Herkules (1/2)
od 11:25film przygodowy
Herkules (2-ost.)
13:15film przygodowy
I uderzył grom
15:10film SF
Polsat Film
Małolaty ninja w lunaparku
od 11:45komedia przygodowa
Krokodyl Dundee 2
13:45komedia przygodowa
TNT
Mistrz kierownicy ucieka 3
od 11:25komedia sensacyjna
Szpiedzy tacy jak my
13:05komedia sensacyjna
Richie milioner
15:10komedia przygodowa

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: La Liga+
12:00magazyn ligi hiszpańskiej
Piłka nożna: Premier League+
12:30magazyn ligi angielskiej
zdjęciePiłka nożna: Liga+
13:20magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
14:40mecz: Górnik Zabrze - Korona Kielce
Eurosport 1
Kolarstwo: Tour de l'Avenir
13:3010. etap: Saint-Colomban-des-Villards - Le Corbier
Kolarstwo: Vuelta a Espana
15:002. etap: Benidorm - Calpe
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 11:05mecz: Raków Częstochowa - Lech Poznań
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:15mecz: CA Osasuna - SD Eibar
Motocross: AMA Motocross
15:15zawody w New Berlin
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
12:00mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
14:25rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off: PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!