Program TV na piątek 05.04.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Zdrajca (4/6)
od 3:05serial sensacyjny
Notacje: Andrzej Kruszewicz. Mogliśmy zostawić więcej przestrzeni dla przyrody
4:15cykl dokumentalny
Dziedzictwo (249)
4:50serial obyczajowy
Złoty chłopak (152)
5:35serial obyczajowy
TVP 2
Na dobre i na złe: Ostatni dzień (799)
4:15serial obyczajowy
M jak miłość (1549)
5:10serial obyczajowy
Na sygnale: Alamo (553)
6:55serial fabularno-dokumentalny
TVN
Jak to jest zrobione? (19/26)
4:45serial dokumentalny
Ukryta prawda (911)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TV 6
Nowe sekrety sąsiadów: Nadmorska historia (25)
od 3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Napalona sąsiadka (26)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Milionerka (13)
4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (5)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (6)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Gliniarz i prokurator 3: Mój kumpel (17)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Sama sobie poradzę (18)
7:00serial kryminalny
TVN 7
Mieszkając z duchem 2 (6/10)
od 3:40serial dokumentalny
Szkoła (672)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (426)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (996)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1094)
7:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią
4:45serial dokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2933)
5:00serial obyczajowy
WP
Premiera: Kobra - oddział specjalny 17 (12)
7:30serial sensacyjny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
AXN
Ultraviolet 2 (8)
4:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (9)
6:00serial kryminalny
Rekrut (3)
7:00serial kryminalny
CANAL+ Family
Bing (73)
6:00serial animowany
Bing (74)
6:05serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (9)
6:25serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (10)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (6)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (12)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (13)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (14)
7:45serial animowany
CBS Europa
Bliżej gwiazd (25/48)
6:00serial dokumentalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 13: W kobiecym gronie (14)
4:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Mrok przed świtem, część 2 (18)
5:20serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Echa przeszłości (17)
6:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Niepewna przyszłość (18-ost.)
6:45serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch i tramp (1)
7:40serial kryminalny
Kino Polska
Życie na wyścigach 2 (7)
6:00serial dokumentalny
Życie na wyścigach 2 (8)
7:00serial dokumentalny
Kino TV
Bonanza: Spęd bydła
5:30serial obyczajowy
Polsat Film
Ślad: Czysty przypadek (26)
4:05serial kryminalny
Jedziemy na ryby! (14)
6:00serial dokumentalny
Na ratunek 112: Ojciec wytrapia pedofila w sieci (745)
7:00serial paradokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Martwy świadek (7)
7:30serial sensacyjny
Stopklatka
Polowanie na Hitlera (4)
5:05serial dokumentalny
Warner TV
Wataha 3 (4)
od 3:35serial sensacyjny
Cudotwórcy 2: Wyprowadzka: część 1 (9)
4:20serial komediowy
Laboratorium Dextera (7)
5:50serial animowany
Chojrak - tchórzliwy pies (6)
5:55serial animowany
Z góry przepraszam: Wieczór bogini (4)
6:00serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Martwy i żywy (14)
6:55serial komediowy
Alf 3 (13)
7:55serial komediowy