Program TV na wczoraj, poniedziałek 22.04.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVP 1
Klan (4324)
4:50telenowela
Dziedzictwo (260)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (163)
6:05serial obyczajowy
TVP 2
Na dobre i na złe: Dar serca (806)
4:35serial obyczajowy
M jak miłość (1560)
5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Życiowy błąd (183)
6:55serial komediowy
TVN
Szpital (166)
od 2:55serial paradokumentalny
Jak to jest zrobione? (7/26)
4:50serial dokumentalny
Ukryta prawda (922)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Pablo Escobar: Szef zła (15)
5:00serial dokumentalny
Prehistoryczne bestie: Tyranozaur z głębin (2)
6:00serial dokumentalny
TV 6
Włatcy móch: Wiedźma Shigella (7)
od 2:50serial animowany dla dorosłych
Nowe sekrety sąsiadów: Sąsiedzki plagiat (31)
3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Tajemnicza macocha (32)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Brudna forsa (30)
4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (2)
6:00serial sensacyjny
TV Puls
Dyżur 3 (41)
4:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (42-ost.)
4:35serial dokumentalny
Dzielnica strachu 6: Jak to w małżeństwie (233)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Zniknięcie (6)
5:50serial sensacyjny
Nash Bridges: Aloha Nash (7)
6:50serial sensacyjny
TVN 7
Mój sąsiad morderca 6 (8/10)
4:00serial dokumentalny
Szkoła (683)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (437)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (1007)
6:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Reżyserzy: Stephen Frears (8/10)
4:25serial dokumentalny
Podróże z historią: Łódź filmowa (38)
5:25serial dokumentalny
TVP Polonia
Dom pod Dwoma Orłami (6)
3:05serial obyczajowy
Polacy światu: Maria Skłodowska-Curie
6:50cykl dokumentalny
WP
Morderstwa w Midsomer 10 (6)
3:55serial kryminalny
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Polska z góry 2: Biebrza (7)
6:30serial dokumentalny
AXN
Agenci NCIS: Hawaje (7)
od 2:55serial kryminalny
Agenci NCIS 18 (6/16)
3:50serial sensacyjny
The Good Doctor 5 (16)
4:45serial obyczajowy
Znaki (8)
6:00serial kryminalny
CANAL+ Family
Bing 2 (17)
6:00serial animowany
Bing 2 (18)
6:05serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (12)
6:25serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (12)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (17)
6:55serial animowany
CANAL+ Seriale
Duff i Wazowski 3 (4)
od 2:45serial kryminalny
CBS Europa
Bliżej gwiazd (26/48)
5:00serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (48-ost.)
5:30serial dokumentalny
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Na tyłach (6)
6:00serial obyczajowy
Panna Scarlet i komisarz 3: Klejnot Północy (6-ost.)
6:45serial kryminalny
HBO
Sympatyk (2)
3:00serial szpiegowski
HBO 3
Typ: Zabójca (6)
3:00serial kryminalny
Kino TV
Bonanza: Obcy
5:55serial obyczajowy
Polsat Film
Gliniarze: Nad jeziorem (117)
od 2:50serial paradokumentalny
Gliniarze: Dla ciebie wszystko (118)
3:50serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Zatrucie podczas renowacji mebli / Włamywacz dławi się wybitymi zębami (100)
5:20serial paradokumentalny
Więzienie (124)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (125)
6:30serial dokumentalny
Warner TV
Tropiciele: Intrygujący gość na kolacji (4)
4:20serial kryminalny
Diukowie Hazzardu 7: Witaj, Waylonie Jenningsie (2)
4:45serial komediowy
Cudotwórcy: Dwa tygodnie (1)
5:30serial komediowy
Cudotwórcy: Dwanaście dni (3)
6:00serial komediowy
Laboratorium Dextera (4)
6:50serial animowany