x
Tatuśkowie (52)

Tatuśkowie (52)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Monika postanawia się wyprowadzić. Przychodzi z walizkami do pracy. Władek orientuje się, że metody Aleksa nie pomogą mu odzyskać żony. Postanawia pojednać się z ukochaną i wyznać jej swoje uczucia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Monika postanawia się wyprowadzić. Przychodzi z walizkami do pracy. Władek orientuje się, że metody Aleksa nie pomogą mu odzyskać żony. Kiedy postanawia pojednać się z ukochaną i wyznać jej swoje uczucia, na horyzoncie pojawia się Karol. Jarek informuje rodziców o ciąży Liliany. Czuje na sobie coraz większą presję. Paulina wpada w wir pracy. W ręce Czarka niechcący wpada lista kochanek Aleksa, na której jest jego ukochana. Mężczyzna jest załamany. Matylda odkrywa siniaka na ręku wnuczki. Podejrzewa, że sprawcą jest Tomasz.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także