Szpital (951)

Szpital

sezon 14 odc. 951

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do dr Gajdy trafia 27-latką z kolką nerkową. Pacjentka jest sfrustrowana tym, że zajmuje się domem oraz dwójką małych dzieci, a jej mąż robi w tym czasie karierę. Postanawia go porzucić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Do dr Gajdy trafia 27-latką z kolką nerkową. Pacjentka jest sfrustrowana tym, że zajmuje się domem oraz dwójką małych dzieci, a jej mąż robi w tym czasie karierę. Chciałaby, aby mężczyzna bardziej jej pomagał. Postanawia porzucić męża i wyjechać za granicę z przypadkowo spotkanym byłym chłopakiem z liceum. Dr Wójtowicz zajmuje się dwoma pobitymi nastolatkami. Młodszy z nich, bogaty i rozpieszczony przez ojca, wynajął starszego kolegę jako ochroniarza. W szpitalu 18-latek stwierdza, że nie chce ochraniać kolegi, tylko pomagać mu bezinteresownie. Do 16-latka dociera, że pierwszy raz w życiu może mieć przyjaciela.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także