x
Szpital (575)

Szpital

sezon 8 odc. 575

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Na oddział trafia 20-latka, która ma urodzić dziecko obcej parze. Surogatka zaczyna się wahać, czy oddać syna. Dr Szewczyk przyjmuje kobietę, która zasłabła podczas pozowania studentom malarstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie doktor Dominika Gajda zmierzy się z wyjątkowo trudnym przypadkiem medycznym - chorobą Kawasakiego, na którą cierpieć będzie ośmioletni chłopiec. Historia ta ukaże też poważne problemy rodzinne, gdy ojciec pacjenta podważy diagnozę i nie wyrazi zgody na leczenie.

W tym odcinku

20-latka zgodziła się urodzić dziecko obcej parze. Zarobione na tym pieniądze zamierza przeznaczyć na operację plastyczną nosa. Dziewczyna trafia do szpitala z powodu ostrego bólu brzucha. Biologiczny ojciec dziecka zmusza żonę, żeby udawała ciężarną, dopóki nie dostaną noworodka. Jednak młoda matka zaczyna się wahać, bo czuje, że pokochała nienarodzonego synka. W tym czasie dr Robert Szewczyk przyjmuje 47-latkę, która zasłabła podczas pozowania nago studentom malarstwa. Mąż pacjentki sądził dotąd, że żona go zdradza. Tymczasem jej syn wyznaje bliskim, że jest homoseksualistą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także