×
Szpital (917)

Szpital

sezon 13 odc. 917

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do Jarosza trafia 18-latek, który próbował wskoczyć do jadącego samochodu. Podjął internetowe wyzwanie, bo chciał zaimponować kolegom z nowej szkoły. W szpitalu odwiedza go dawny przyjaciel.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Do doktora Wojciecha Jarosza trafia 18-latek, który próbował wskoczyć do jadącego samochodu. Podjął popularne internetowe wyzwanie, ponieważ chciał zaimponować kolegom z nowej szkoły. W szpitalu odwiedza go dawny przyjaciel. Jest przerażony zachowaniem pacjenta. Nastolatkowi jednak zależy wyłącznie na zainteresowaniu popularnych uczniów. Doktor Dominika Gajda przyjmuje pięciomiesięczną dziewczynkę. Matka wykorzystuje ją, by zarabiać w internecie. 25-latka posmarowała buzię córeczki pudrem, ponieważ musiała zakryć wysypkę dziecka przed kolejną sesją. Nie dba o maleństwo, jest ono dla niej jedynie źródłem dochodu. Ojciec małej pacjentki nie mieszka z nimi, ale bardzo kocha pociechę. Próbuje przemówić byłej partnerce do rozsądku. Mężczyzna zaczyna się zastanawiać, czy nie przejąć opieki nad córką.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także