×
Szpital (919)

Szpital

sezon 13 odc. 919

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do Jarosza trafia 19-latka, która wpadła pod samochód. Kiedy doszło do wypadku, szła przedstawić matce nowego partnera. Rodzicielka uważa, że dziewczyna jest głupia i kontroluje jej życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Do doktora Wojciecha Jarosza trafia 19-latka, która wpadła pod samochód. Kiedy doszło do wypadku, szła przedstawić matce nowego partnera. Była tym mocno zdenerwowana. Rodzicielka uważa, że dziewczyna jest głupia i kontroluje jej życie. Ukochany namawia pacjentkę, by sprzeciwiła się toksycznej matce. Ona każe więc córce zakończyć ten związek. Kiedy 19-latka odmawia, wyrzuca ją z domu. Doktor Michał Morawski pomaga 6-latce, która spadła z drzewa. Babcia dziecka ma problemu z pamięcią. Lekarz diagnozuje u kobiety początki Alzheimera. Syn starszej pani próbuje namówić 60-latkę na badania, ale ona nie dopuszcza do siebie myśli o chorobie. Gdy wciąż odmawia leczenia, mężczyzna odcina ją od wnuków.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także