Szpital (844)

Szpital

sezon 12 odc. 844

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Anna Nowicka zajmuje się pijanym dwunastolatkiem, który uciekł z domu, ponieważ miał dosyć ciągłych kłótni rodziców. Na oddział trafiają też kucharz oraz córka właściciela restauracji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 15 sierpnia
za 7 dni
5:00 Metro TV (z napisami)
wtorek, 16 sierpnia
za 8 dni
1:50 Metro TV (z napisami)

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Do doktor Anny Nowickiej trafia pijany 12-latek. Uciekł z domu, ponieważ miał dosyć ciągłych kłótni rodziców, którzy są w trakcie rozwodu. Dorośli nie zauważyli zniknięcia syna, uświadomił im to dopiero telefon z komisariatu. Wkrótce docierają do szpitala, gdzie wybucha kolejna awantura. Pacjent słyszy, jak mama i tata postanawiają oddać go do domu dziecka. W ten sposób żadne z nich nie musiałoby się zajmować pociechą. Na oddział trafiają kucharz oraz córka właściciela restauracji. Podczas przygotowań do jej ślubu, zdarzył się wypadek, w wyniku którego oboje zostali poparzeni. Pacjenci trafiają pod opiekę doktora Wojciecha Jarosza. 30-latek wyznaje dziewczynie miłość. Ona nie wie, co powinna zrobić - nie kocha narzeczonego, którego wybrał jej ojciec, za to czuje coś do kucharza. Rodzic jest świadkiem ich pocałunku. Każe córce zakończyć tę znajomość.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także