×
Szpital (923)

Szpital

sezon 13 odc. 923

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pod opiekę doktora Wojciecha Jarosza trafia 18-latka. Potrąciła pieszego na przejściu, a następnie uciekła z miejsca wypadku. Do placówki zostaje również przewieziony ranny mężczyzna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Pod opiekę doktora Wojciecha Jarosza trafia 18-latka. Potrąciła pieszego na przejściu, a potem uciekła z miejsca wypadku. Do placówki zostaje przewieziony ranny mężczyzna. Dziewczyna rozpoznaje w nim swoją ofiarę. Liczy na to, że mając status poszukiwanej przez policję, stanie się sławna. Zamieszcza w sieci zdjęcie z potrąconym. Jej brat kasuje fotografię, więc zdesperowana nastolatka ściąga do szpitala telewizję. W tym samym czasie pacjentem doktora Roberta Szewczyka zostaje 3-latek, który spadł z huśtawki. Mieszkający z babcią chłopiec jest owocem zdrady, jakiej dopuściła się jego matka. Mąż wybaczył jej, ale postawił też warunek - musiała oddać nieślubne dziecko. Kobieta ma także starszego syna, który nie wie o istnieniu brata. Ojciec stara się nie dopuścić do tego, by poznał prawdę. Niebawem stan małego pacjenta znacznie się pogarsza. Lekarze podejmują decyzję o operacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także