x
Szpital (886)

Szpital

sezon 13 odc. 886

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do doktora Piotra Wójtowicza trafia 16-latek zaatakowany pogrzebaczem. Wraz z dziewczyną robił zdjęcia w wilii zamożnego małżeństwa. Młodzi ludzie zostali przyłapani przez właściciela.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Do doktora Piotra Wójtowicza trafia 16-letni chłopak zaatakowany pogrzebaczem. Pacjent i jego dziewczyna robili sobie zdjęcia w wilii zamożnego małżeństwa. Zostali przyłapani przez właściciela. Ten wziął nastolatka za złodzieja i zranił go. W szpitalu okazuje się, że mężczyzna jest ojcem pacjenta. Dotąd nie mieli o tym pojęcia. Matka szesnastolatka została przekupiona przez żonę byłego kochanka, by zakończyła ich romans. Nowy podopieczny doktor Anny Nowickiej ukradł wart kilka tysięcy złotych pierścionek z brylantem. Łup ukrył w ustach, a gdy niechcący go połknął, doszło do zadławienia. Pacjent pragnął oświadczyć się ukochanej. Nie dostrzega, że partnerce zależy wyłącznie na pieniądzach. Wkrótce pracownica mężczyzny przyłapuje jego narzeczoną z kochankiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także