Szpital (578)

Szpital

sezon 8 odc. 578

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pacjentem dr Gajdy jest 4-letni chłopiec z udarem cieplnym. Ojciec, który zapomniał o dziecku, zostawił je w aucie i poszedł do pracy. Brat mężczyzny kocha się w jego żonie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie doktor Dominika Gajda zmierzy się z wyjątkowo trudnym przypadkiem medycznym - chorobą Kawasakiego, na którą cierpieć będzie ośmioletni chłopiec. Historia ta ukaże też poważne problemy rodzinne, gdy ojciec pacjenta podważy diagnozę i nie wyrazi zgody na leczenie.

W tym odcinku

Pacjentem doktor Dominiki Gajdy jest 4-letni chłopiec z udarem cieplnym. Jego tata zostawił go śpiącego w samochodzie, a sam poszedł do pracy i zapomniał o dziecku. Wkrótce do szpitala przychodzi mama małego pacjenta. Towarzyszy jej szwagier, który jest w niej zakochany. Tragedia zbliża ich do siebie. Mąż kobiety zastaje kochanków w intymnej sytuacji. Między braćmi dochodzi do szarpaniny. Tymczasem stan pacjenta ulega pogorszeniu. Doktor Wojciech Jarosz zajmuje się 30-letniego mężczyzna z zaburzeniami rytmu serca. Do tego stanu doprowadziła go narzeczona, która sama ułożyła pacjentowi dietę, program treningów, a także zmusiła do częstych lewatyw. W szpitalu chory spotyka swoją dawną przyjaciółkę. Musiał zerwać z nią kontakt z powodu zazdrosnej partnerki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także