x
Szpital (605)

Szpital

sezon 9 odc. 605

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pomocy potrzebują mężczyźni, którzy zjedli korę magicznej lipy. Wywołała u nich biegunkę. Za zniszczenie pomnika przyrody grozi im więzienie. Na SOR trafia też 25-latek potrącony przez samochód.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Pacjentami doktor Dominiki Gajdy jest dwóch starszych panów. Mężczyźni zjedli korę magicznej lipy, która wywołała u nich ostrą biegunkę. W szpitalu zjawia się leśniczy, który opiekuje się 300-letnim drzewem. Za zniszczenie pomnika przyrody mężczyznom grozi więzienie. Na SOR trafia też 25-latek potrącony przez samochód. Tuż za nim przyjeżdża jego była dziewczyna. Początkowo chłopak nie wie, że to ona spowodowała wypadek. Zachowanie chorej psychicznie 20-latki staje się jednak coraz bardziej nieobliczalne. W końcu porzucona kobieta prosi swoich braci, by porwali pacjenta ze szpitala.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także