×
Szpital (927)

Szpital

sezon 13 odc. 927

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do Anny Nowickiej trafia dwoje 22-latków, których pogryzł pies. Pacjent jest podrywaczem, publikującym filmiki ze swoimi podbojami na vlogu. Tego dnia zamierzał zdobyć serce wolontariuszki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Do doktor Anny Nowickiej trafia dwoje 22-latków, których pogryzł pies. Pacjent jest podrywaczem, który nagrywa swoje kolejne podboje, a następnie publikuje filmiki na vlogu. Tego dnia zamierzał zdobyć serce wolontariuszki, ale na kobietę nie działały jego metody. 22-latek zakochuje się i rezygnuje z dotychczasowej działalności. Niespodziewanie podrywacz zostaje zdemaskowany przez poprzednią ofiarę. Doktor Wojciech Jarosz leczy 30-latkę, która zasłabła w pracy. Jest przemęczona, ponieważ utrzymuje partnera. Pacjentka postanawia zakończyć ich związek. Gdy dowiaduje się, że urodzi dziecko, daje ukochanemu drugą szansę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także