Szpital (580)

Szpital

sezon 8 odc. 580

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pięcioletnia pacjentka doktora Roberta Szewczyka cierpi na białaczkę limfoblastyczną. W szpitalu jej zamożną mamą interesuje się para oszustów, oferujących niekonwencjonalne metody leczenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie doktor Dominika Gajda zmierzy się z wyjątkowo trudnym przypadkiem medycznym - chorobą Kawasakiego, na którą cierpieć będzie ośmioletni chłopiec. Historia ta ukaże też poważne problemy rodzinne, gdy ojciec pacjenta podważy diagnozę i nie wyrazi zgody na leczenie.

W tym odcinku

Pacjentką doktora Roberta Szewczyka jest 5-letnia dziewczynka z białaczką limfoblastyczną. W szpitalu zamożną mamą chorej interesuje się para oszustów, oferujących niekonwencjonalne metody leczenia. Kobieta, która dotychczas oszukiwała matkę pacjentki, postanowiła wycofać się z interesu. Jednak jej wspólnik nie zamierza rezygnować z łatwego zarobku. Tymczasem na SOR trafiają chłopak i dziewczyna, którzy zderzyli się podczas meczu piłki nożnej. Badania wskazują, że na jakiś czas muszą oni zrezygnować z gry. Zakochana w piłkarzu dziewczyna atakuje pacjentkę, zaś bramkarz przeciwnej drużyny jest na nią wściekły za przegranie meczu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także