Szpital (937)

Szpital

sezon 13 odc. 937

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Gajda pomaga półrocznej dziewczynce, którą rodzice przywieźli na oddział ratunkowy z powodu wysokiej gorączki. Doktor Szewczyk przyjmuje uzależnionego od hazardu 22- latka, który rozbił lustro.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda pomaga półrocznej dziewczynce, którą rodzice przywieźli na oddział ratunkowy z powodu wysokiej gorączki. 30-latkowie nie są parą, ojciec dziewczynki ma żonę. Ukrywa przed partnerką istnienie nieślubnego dziecka. Matka małej pacjentki nie zamierza wiązać się z kochankiem, ale chce, żeby pomagał w opiece nad córeczką. Wkrótce do szpitala przyjeżdża małżonka mężczyzny i odkrywa prawdę. Doktor Robert Szewczyk przyjmuje uzależnionego od hazardu 22-latka. Chłopak wpadł w szał, po czym rozbił lustro. Narzeczona pacjenta uważa, że jest on chory, podobnie lekarz prowadzący. Matka podopiecznego szpitala tłumaczy agresywne zachowanie syna stresem. Dostrzega problem dopiero, gdy atakuje ciężarną partnerkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także