Szpital (312)

Szpital

sezon 4 odc. 312

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:40-letni Bogdan zasłabł w podczas randki ze swoją dużo młodszą partnerką. Dr Szewczyk stwierdza u pacjenta problemy hormonalne. Karetka przywozi tresera dzikich zwierząt, którego zaatakował tygrys.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 24 listopada
dziś
12:30 TTV (z napisami)

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala zostaje przywieziony 40-letni Bogdan, który zasłabł w restauracji podczas randki ze swoją dużo młodszą partnerką. Pacjentem zajmuje się doktor Robert Szewczyk. Stwierdza on, że pacjent ma problemy hormonalne. Wkrótce w odwiedziny do niego przybywa jego dziewczyna. Towarzyszy jej matka, w której Bogdan rozpoznaje swoją ukochaną sprzed lat. Karetka przywozi rannego 25-letniego Macieja, tresera dzikich zwierząt, który został zaatakowany przez tygrysa. Towarzyszy mu przerażona ciężarna narzeczona. Pacjenta przyjmuje doktor Dominika Gajda.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także