x
Szpital (939)

Szpital

sezon 13 odc. 939

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Ordynator przyjmuje 30-latka, który poranił sobie twarz w barze. Poszedł po pracy na drinka z kolegą. Teraz boi się reakcji żony. Od kilku miesięcy mają poważne problemy w małżeństwie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Ordynator przyjmuje 30-latka, który mocno poranił sobie twarz, gdy przewrócił się barze. Poszedł po pracy na drinka z kolegą. Pacjent boi się reakcji żony. Od kilku miesięcy mają poważne problemy w małżeństwie, cały czas dochodzi między nimi do kłótni. Kobieta jest przemęczona pracą i opieką nad dziećmi. Wkrótce na oddziale zjawia się zakochana w 30-latku barmanka. Do doktora Roberta Szewczyka trafia striptizer, który miał wypadek podczas występu. Siostra nie wie, gdzie pracuje. Wkrótce odkrywa prawdę. Oskarża nową partnerkę pacjenta o wykorzystywanie jej brata. Sądzi, że kobiecie chodzi zależy wyłącznie na pieniądzach. Podopieczny szpitala wstydzi się swojej pracy, ale chce też spełniać wszystkie zachcianki ukochanej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także