Świat według Kiepskich: Kurakao Drink (39)

Świat według Kiepskich

odc. 39: Kurakao Drink

serial komediowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Paździoch zaprasza Ferdynanda na libację, stale jednak zmienia jej termin. Zniecierpliwiony Kiepski unosi się honorem i rezygnuje. Wpada we wściekłość, że po jego odmowie zaprosił Boczka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 8 lipca
pojutrze
14:30 Polsat 2 (z napisami)

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Marian Paździoch zaprasza Ferdynanda na wspólną libację w najbliższym czasie. Codziennie jednak zmienia jej termin. W końcu zniecierpliwiony Kiepski unosi się honorem i rezygnuje ze wspólnej konsumpcji alkoholu. Wpada we wściekłość, kiedy dowiaduje się, że Paździoch, po jego odmowie, postanowił zaprosić Arnolda Boczka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)