Świat według Kiepskich: Pic na wodę (54)

Świat według Kiepskich

odc. 54: Pic na wodę

6.6/10
serial komediowy Polska 2002   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Ferdek i Waldek dowiadują się o funduszu młodych wynalazców. Ferdek zabiera się za skonstruowanie 'czegoś, czego świat jeszcze nie widział'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Kiepscy, oglądając telewizję, dowiadują się o specjalnym funduszu, który ma wspierać młodych wynalazców. Waldek postanawia zostać konstruktorem i ubiegać się o należne mu pieniądze. Niestety, podjęta przez niego próba stworzenia czegoś godnego uwagi nie daje oczekiwanych rezultatów. Po jego niepowodzeniach swoich sił jako wynalazca próbuje Ferdek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także