Świat według Kiepskich: Kiepskie żarty (32)

Świat według Kiepskich

sezon 1 odc. 32: Kiepskie żarty

serial komediowy Polska 1999   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Ferdynand z rodziną i sąsiadami wymyśla komiczne sytuacje, aby wygrać nagrodę w telewizyjnym programie 'Warte śmiechu".

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 12 sierpnia
za 7 dni
21:55 Super Polsat (z napisami)

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Ferdynand Kiepski dowiaduje się, że zwycięzca programu "Warte śmiechu", w którym są prezentowane amatorskie nagrania telewidzów, otrzymuje szereg cennych nagród. Zbiera swoją rodzinę oraz sąsiadów na naradę. Wspólnie wymyślają komiczne sytuacje, które ktoś z nich nagra. Kasetę zamierzają wysłać do telewizji. Wkrótce zabierają się za realizację swojego planu i omal nie doprowadzają do zawału Edzia Listonosza, który wbrew własnej woli staje się głównym bohaterem filmu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także