Świat według Kiepskich
odc. 320: Konflikt pokoleń
| Występują: | Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys |
|---|---|
| Reżyseria: | Patrick Yoka |
| W skrócie: | Ferdek czuje się dotknięty niewłaściwym zachowaniem córki. Postanawia baczniej przyjrzeć się temu, co dziewczyna robi i z kim wychodzi. Szczególnie jest zaniepokojony jej randkami. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| wtorek, 16 grudnia za 10 dni |
16:30 | Polsat Seriale (z napisami) |
Opis
Kolejne przygody Ferdynanda i Haliny Kiepskich oraz ich sąsiadów: Mariana Paździocha i Arnolda Boczka. Zwariowane pomysły, na jakie wpadną mieszkańcy wspólnej kamienicy, aby rozwiązać problemy życiowe, ukażą po raz kolejny ich wyjątkową i oryginalną wyobraźnię. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.
W tym odcinku
Ferdek po krótkiej wymianie zdań z Mariolą czuje się dotknięty niewłaściwym zachowaniem córki. Postanawia poważniej zająć się jej wychowaniem i baczniej przyjrzeć się temu, co dziewczyna robi i z kim wychodzi. Szczególnie jest zaniepokojony jej randkami. Halina broni córki, twierdząc, że jest już ona dorosła i ma prawo robić co chce. Ferdek jednak jest przekonany, że Mariola umawia się z niewłaściwymi mężczyznami. Szczególnie kategoryczny sprzeciw budzi w nim jej najnowszy chłopak.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Andrzej Grabowski
jako Ferdek Kiepski -
Marzena Kipiel-Sztuka
jako Halinka Kiepska -
Barbara Mularczyk
jako Mariola Kiepska -
Ryszard Kotys
jako Marian Paździoch -
Dariusz Gnatowski
jako Arnold Boczek -
Renata Pałys
jako Helena Paździochowa -
Bohdan Smoleń
jako Listonosz Edzio
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Patrick Yoka
reżyseria
Zobacz także
- Świat według Kiepskich: Jubel (10) - serial komediowy - dziś, 6 grudnia 8:30 i 1 późniejsza emisja
- Świat według Kiepskich: Bolero (11) - serial komediowy - dziś, 6 grudnia 9:00 i 1 późniejsza emisja
- Świat według Kiepskich: Kobieta za ladą (12) - serial komediowy - dziś, 6 grudnia 9:30 i 1 późniejsza emisja
- Świat według Kiepskich: Ja to załatwię (1) - serial komediowy - dziś, 6 grudnia 10:00 i 1 późniejsza emisja
- Świat według Kiepskich: Złota rączka (274) - serial komediowy - dziś, 6 grudnia 10:30 i 1 późniejsza emisja
- Świat według Kiepskich: Baba Jaga (2) - serial komediowy - dziś, 6 grudnia 10:30 i 1 późniejsza emisja
- Świat według Kiepskich: Szalona lokomotywa (3) - serial komediowy - dziś, 6 grudnia 11:00 i 1 późniejsza emisja
- Świat według Kiepskich: Wezyr (275) - serial komediowy - dziś, 6 grudnia 11:00 i 1 późniejsza emisja
- Świat według Kiepskich: Euro (276) - serial komediowy - dziś, 6 grudnia 11:30 i 1 późniejsza emisja
- Świat według Kiepskich: Koniec świata męskiego bata (277) - serial komediowy - dziś, 6 grudnia 12:00 i 1 późniejsza emisja
