x
Świat według Kiepskich: Con amore (430)

Świat według Kiepskich

sezon 15 odc. 430: Con amore

serial komediowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Bartosz Żukowski, Marzena Kipiel-Sztuka
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Ferdek niepokoi się, bo Mariola wciąż nie ma życiowego partnera. Co gorsza dziewczyna nie myśli ani o zamążpójściu, ani o założeniu rodziny. Ku rozpaczy ojca nie chce nawet o tym słyszeć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii Ferdynanda Kiepskiego (Andrzej Grabowski) i jego rodziny: Waldka (Bartosz Żukowski), Marioli (Barbara Mularczyk) i Haliny (Marzena Kipiel-Sztuka), a także sąsiadów: Mariana (Ryszard Kotys) i Heleny (Renata Pałys) Paździochów oraz Arnolda Boczka (Dariusz Gnatowski). Ferdynand i Halina będą obchodzić czterdziestą rocznicę ślubu, wezmą też udział w konkursie kulinarnym. Z Kiepskim skontaktuje się sympatia sprzed lat, z kolei Paździoch, prowadząc śledztwo w sprawie zdemolowanej łazienki, odkryje szokujące fakty o swoich sąsiadach.

W tym odcinku

Ferdek niepokoi się, bo Mariola wciąż nie ma życiowego partnera. Co gorsza dziewczyna w ogóle nie myśli ani o zamążpójściu, ani o założeniu rodziny. Ku rozpaczy ojca nie chce nawet o tym słyszeć i oświadcza, że jej zdaniem coś takiego jak miłość nie istnieje. Po tej deklaracji Kiepski namawia córkę, żeby wyszła za mąż z rozsądku. Następnie tłumaczy, że mogłaby zastanowić się nad kandydaturą Stasia, właściciela osiedlowego sklepu monopolowego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)