Rodzinka.pl: Kuzyn Artur (96)

Rodzinka.pl: Kuzyn Artur (96)

serial komediowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:U Boskich gości kuzyn Ludwika, Artur, który jest popularnym piosenkarzem. Chłopcy go uwielbiają, a Natalia jest nim zachwycona. Ludwik w końcu postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 19 sierpnia
za 11 dni
14:35 TVP Rozrywka (z napisami)

Opis

Zabawne perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki synów. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodne małżeństwo. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Ludwik jest architektem i pracuje w domu. Natalia po kilkunastu latach przerwy poświęconej na wychowanie synów, próbuje wrócić do zawodu.

W tym odcinku

U Boskich gości kuzyn Ludwika Artur, który jest popularnym piosenkarzem. Ku zaskoczeniu gospodarza przybysz szybko zaskarbia sobie sympatię całej rodziny. Chłopcy go uwielbiają, a Natalia jest zachwycona, gdy Artur pomaga jej w drobnych pracach. Ludwik próbuje zachować spokój, lecz gdy w nocy słyszy, że Natalia mówi przez sen o Arturze, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)