Rodzinka.pl: Ufamy sobie (259)

Rodzinka.pl: Ufamy sobie (259)

7.1/10
serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Ludwik prowadzi telefoniczną rozmową z panią Sylwią z Poznania. Kuba jest pod wrażeniem tego, jak Kacper radzi sobie z kobietami. Tymczasem rodzice zauważają, że najmłodszy z synów dojrzewa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Po ostatnich rewelacjach na temat nieoczekiwanej ciąży Magdy (Olga Kalicka), Natalię i Ludwika czeka mnóstwo nowych rodzicielskich wyzwań. Kuba nadal boryka się z sercowymi problemami i nie umie wybrać między dwiema dziewczynami, Agatą (Wiktoria Gąsiewska) i Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

W tym odcinku

Ludwik prowadzi telefoniczną konwersację z panią Sylwią z Poznania. Kuba jest pod wrażeniem tego, jak Kacper radzi sobie z kobietami. Tymczasem ich rodzice zauważają, że najmłodszy z braci dojrzewa. Po rozmowie z Marią Boska zaczyna się obawiać, że mąż ją zdradza. Chłopcy sądzą, że mama byłaby dla nich milsza, gdyby się wyprowadzili.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także