Rodzinka.pl: Nowe zwierzątko domowe (65)

Rodzinka.pl: Nowe zwierzątko domowe (65)

serial komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:W domu Boskich pojawia się chomik. Kacper martwi się, że nie poradzi sobie w nowej klasie. Kuba zastanawia się, czy pójść na studia. Tomek uczy się prowadzić samochód.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 16 kwietnia
za 8 dni
10:50 TVP Seriale
piątek, 17 kwietnia
za 9 dni
10:15 TVP Seriale
sobota, 18 kwietnia
za 10 dni
5:05 TVP Seriale

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

W domu Boskich pojawia się chomik. Chłopcy jak zwykle mają sporo kłopotów i dylematów. Kacper martwi się, że nie poradzi sobie w nowej klasie. Kuba zastanawia się, czy pójść na studia. Uważa też, że powinien mieć więcej wolności. Tomek uczy się prowadzić samochód pod czujnym okiem Ludwika. Za to sprzątanie własnego pokoju budzi w młodym kierowcy głęboką niechęć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także