Rodzinka.pl: Nerwy w konserwy (149)

Rodzinka.pl: Nerwy w konserwy (149)

7.1/10
serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka, Karol Klementewicz
W skrócie:Kacper przejawia talent do gry w tenisa. Boscy omawiają szczegóły kariery sportowej syna. Ludwik staje się coraz bardziej nerwowy. Natalia za namową Tomka organizuje mężowi sesję relaksacyjną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Kacper przejawia talent do gry w tenisa. Boscy puszczają wodze fantazji i omawiają szczegóły kariery sportowej syna. Ludwik staje się coraz bardziej nerwowy. Natalia radzi się Tomka, jak można mu pomóc. Za namową chłopaka organizuje mężowi sesję relaksacyjną. Wkrótce cała rodzinka wyjeżdża na krótki wypoczynek i zostawia dom pod opieką Marka. Jak na złość mężczyznę odwiedzają wtedy dziwni goście. Po powrocie Kacperek wybiera się z Zosią na urodziny do kolegi. Dzieci zabierają ze sobą oryginalny prezent.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także