Pingwiny z Madagaskaru 2: Współlokator/Jestem szczurem (20)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 2 odc. 20: Współlokator/Jestem szczurem

(The Penguins of Madagascar: Kanga Management/Rat Fink)

serial animowany USA 2010-2012   od 7 lat
W skrócie:Trwa wieczór gier. Pingwiny grają w 'łapaj bombę' i przypadkiem wysadzają wybieg koali. Teraz musi on zamieszkać z kangurem. Chcąc pokrzyżować szyki szczurom wysyłają Morta w przebraniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 25 października
dziś
12:25 Nicktoons
poniedziałek, 2 listopada
za 8 dni
2:45 Nicktoons

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Trwa wieczór gier. Pingwiny grają w "łapaj bombę" i przypadkiem wysadzają wybieg koali. Teraz musi on zamieszkać z kangurem. Szczury ściekowe mają wielki plan. Chcąc pokrzyżować im szyki pingwiny wysyłają Morta w przebraniu.

Zobacz także