Pingwiny z Madagaskaru 2: Pan Talon/ Przetrwać w miejskiej dżungli (11)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 2 odc. 11: Pan Talon/ Przetrwać w miejskiej dżungli

(The Penguins of Madagascar: Mr. Tux/ Concrete Jungle Survival)

serial animowany USA 2010-2012   od 7 lat
W skrócie:Mały pancernik poszukuje Pana Talona, z którym ma porachunki. Jego zdaniem jest nim jeden z pingwinów. Zoo grozi katastrofa. Szeregowy chce awansować na wyższy stopień.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 20 sierpnia
za 14 dni
4:35 Paramount Channel

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Mały pancernik poszukuje Pana Talona, z którym ma porachunki. Jego zdaniem jest nim jeden z pingwinów. Zoo grozi katastrofa. Szeregowy chce awansować na wyższy stopień. Dzięki temu będzie miał możliwość wglądu do tajnych dokumentów.

Zobacz także