Pingwiny z Madagaskaru 2: Przyjaciel w pudełku/Borsucza siła (12)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 2 odc. 12: Przyjaciel w pudełku/Borsucza siła

(The Penguins of Madagascar: Friend-In-A-Box/Badger Pride)

serial animowany USA 2010-2012   od 7 lat
W skrócie:Kowalski kończy budowę urządzenia do czytania w myślach. Potrzebny jest mu już tylko procesor. Akurat posiada go Mort. Szeregowy obawia się borsuków, które przybyły do zoo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 3 listopada
za 4 dni
9:00 Nickelodeon (z napisami)
sobota, 7 listopada
za 8 dni
6:10 Nicktoons
środa, 11 listopada
za 12 dni
1:35 Nicktoons

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Kowalski kończy budowę urządzenia do czytania w myślach. Potrzebny jest mu już tylko procesor. Akurat posiada go Mort. Tymczasem Szeregowy obawia się borsuków, które przybyły do zoo. Marlenka zamierza pomóc mu pokonać lęk i przedstawia go nowym sąsiadkom.

Zobacz także