Ojciec Mateusz 4: Skradziona miłość (46)

Ojciec Mateusz

sezon 4 odc. 46: Skradziona miłość

serial kryminalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Matylda Baczyńska, Marek Bukowski, Artur Żmijewski, Tomasz Schimscheiner
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Na zamku Krzyżtopór odbywa się przegląd teatralny. W czasie imprezy zostaje zgwałcona Karolina, jedna z uczestniczek przeglądu. Podejrzanym jest nauczyciel. Pojawiają się też inne tropy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód detektywa amatora. Proboszcz małej parafii, ojciec Mateusz (Artur Żmijewski), pasjonuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. W kolejnych śledztwach pomaga mu aspirant Nocul (Michał Piela) - policjant miejscowego komisariatu. Antagonistą ojca Mateusza jest natomiast komendant Możejko (Piotr Polk). Ambitny i dumny inspektor nie toleruje bowiem mieszania się kogokolwiek w sprawy policji.

W tym odcinku

Na zamku Krzyżtopór odbywa się przegląd teatralny. Uczniowie jednej z sandomierskich szkół wystawiają "Romea i Julię". W czasie imprezy zostaje zgwałcona Karolina (Matylda Baczyńska), jedna z uczestniczek przeglądu. Podejrzanym jest nauczyciel Tomasz Podgórski (Marek Bukowski), w którym podkochiwała się dziewczyna. Pojawiają się też inne tropy. Ojciec Mateusz próbuje pomóc dziewczynie i znaleźć sprawcę. Policja również prowadzi w tej sprawie śledztwo.

Występują (pokaż wszystkich)