x
Ojciec Mateusz 19: Remont (241)

Ojciec Mateusz 19: Remont (241)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Grzegorz Kucias, Michał Piela, Karina Seweryn
Reżyseria:Jakub Miszczak
W skrócie:Basia Nocul nadzoruje aranżację mieszkania zamożnego inwestora. Niebawem w szafie zostają odkryte jego zwłoki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 22 maja
dziś
23:25 TVP Seriale (z napisami)
czwartek, 23 maja
jutro
19:30 TVP Seriale (z napisami)
piątek, 24 maja
pojutrze
14:35 TVP Seriale (z napisami)
poniedziałek, 27 maja
za 5 dni
13:35 TVP Seriale (z napisami)
sobota, 1 czerwca
za 10 dni
13:25 TVP Seriale (z napisami)

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Natalia marzy o generalnym remoncie plebanii. Basia Nocul jako specjalistka od wystroju wnętrz udziela jej kilku wskazówek i udaje się do jednego z mieszkań, gdzie trwa remont. Jego właścicielem jest inwestor Roman Zięba (Grzegorz Kucias). Mężczyzna krytykuje projekt Basi i ostro ją strofuje. Niebawem do remontowanego apartamentu zostaje dostarczona szafa. Sylwia Hazara (Karina Seweryn), współwłaścicielka biura projektowego, w którym pracuje Basia, jest oburzona jej samowolą. Gdy otwiera drzwi szafy, odkrywa w środku ciało Zięby z nożyczkami wbitymi w plecy. Basia składa zeznania. Okazuje się, że na narzędziu zbrodni są tylko jej odciski palców, w konsekwencji czego trafia do aresztu. Zrozpaczony Nocul szuka pocieszenia u księdza Mateusza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także