Ojciec Mateusz 19: Bezpieczna odległość (240)

Ojciec Mateusz 19: Bezpieczna odległość (240)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Michał Piela, Zuzanna Dziubałko, Piotr Polk
Reżyseria:Jakub Miszczak
W skrócie:Do Sandomierza mają przybyć cztery arabskie rodziny, co niepokoi mieszkańców. Tymczasem na placu zabaw wybucha petarda. Zosia doznaje urazu głowy. Jej matka oskarża o wszystko Josefa Fadlana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Do Sandomierza mają przybyć cztery arabskie rodziny, co niepokoi mieszkańców. Tymczasem na placu zabaw wybucha petarda domowej roboty. Jedna z dziewczynek, Zosia (Zuzanna Dziubałko), zostaje potrącona prawdopodobnie przez uciekającego sprawcę i z lekkim urazem głowy trafia do szpitala. Funkcjonariusze sprawdzają skład budowlany należący do Hassana Mosuda (Hovhannes Aleksanyan), przedsiębiorcy mieszkającego od lat w Sandomierzu. Jednym z pracowników jest Josef Fadlan, który wzbudza podejrzenie naczelnika Morusa. Matka poszkodowanej Zosi, Maryla (Barbara Lubos), oskarża go o incydent na placu zabaw. Niebawem nieznany sprawca napada na Josefa. W toku śledztwa policjanci znajdują dowody przeciwko matce Zosi. Mateusz nie wierzy w winę Maryli i postanawia jej pomóc. Paruzel i Możejko trafiają na trop sprawcy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także