x
Nasz nowy dom (26)

Nasz nowy dom (26)

reality show Polska 2014   od 7 lat
W skrócie:Grodzisk Mazowiecki. W dwóch pokojach mieszkają Weronika, jej mama oraz babcia, która jest prawnym opiekunem wnuczki. Ich dom jest w opłakanym stanie. Katarzyna Dowbor postanawia pomóc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Uczestnikami programu są rodziny mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Bywa że w domach niespełniających żadnych norm lokalowych wychowują kilkoro własnych lub adoptowanych dzieci. Niestety los sprawił, że nie mogą pozwolić sobie na remont bądź przebudowę własnego domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk, kierownika robót Artura Witkowskiego oraz nowego szefa ekipy budowlanej - Waldemara Wolffa. Prowadzi Katarzyna Dowbor.

Grodzisk Mazowiecki. W niewielkim domu, w dwóch pokojach mieszkają Weronika, jej mama Izabela oraz babcia Danuta, która jest nie tylko głową rodziny, lecz także prawnym opiekunem wnuczki. Izabela jest od lat chora i nie może się opiekować dziewczynką. Panie nie mają wiele mebli, brakuje kącika do zabawy i nauki dla Weroniki. Okna są nieszczelne, brakuje kaloryferów i panuje wilgoć. Katarzyna Dowbor postanawia im pomóc.

Zobacz także