×
Nasz nowy dom (292)

Nasz nowy dom (292)

reality show Polska 2023   od 7 lat
Występują:Wiesław Nowobilski, Martyna Kupczyk
W skrócie:Tata i mama Amelki i Anity zmarli jedno po drugim. Dziewczynki nie są w stanie przebywać w rodzinnym domu, bo wszystko przypomina im o stracie. Ekipa musi całkowicie odmienić to miejsce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, popadły w poważne problemy finansowe i żyją w dramatycznych warunkach, mają szansę na zmiany. Mogą też liczyć na konkretną pomoc. Na ratunek przybędzie ekipa programu - grupa projektantów, budowniczych i prawdziwych entuzjastów remontowych. W tej edycji program poprowadzi Elżbieta Romanowska.

Pani Mirosława i pan Ryszard tworzą rodzinę zastępczą dla swoich wnuczek - Amelki i Anity. Rodzice dziewczynek zmarli jedno po drugim. Siostry wraz z dziadkami zamieszkały u wujka. Nie są w stanie przebywać w swoim rodzinnym domu, bo wszystko przypomina im o bolesnej stracie. Ekipa programu musi zmienić to miejsce całkowicie, stworzyć łazienkę, której brakuje, a także wymienić dziurawe pokrycie dachu. Martyna zamierza też zaprojektować klimatyczną sypialnię dla pani Mirosławy i pana Ryszarda. Będzie to prezent na 50. rocznicę ślubu pary.

Zobacz także